Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szw - opinia 3 razy wymieniałem u nich baterię w iPadzie. Cena była dobra, ale na...
~szw
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Vilk - opinia wątek zamknięty Odradzam korzystanie z tego serwisu ! Bardzo niepoważne podejście do klienta....
~Vilk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Nie polecam wątek zamknięty Problem zaczyna się kiedy coś jest nie tak, nie odbierają telefonu, nie...
~Asus
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Usługa wykonana wzorcowo, mimo nietypowej naprawy. Dostępność części nigdzie...
~Michalł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Przede wszystkim cenowo najkorzystniej w trójmieście, zapłaciłam za naprawę...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Super sprawna naprawa wątek zamknięty Ogromne dzięki za naprawę mojego Mac'a. Wymieniona bateria, dysk, gniazdo...
~Oskar Poniedzielski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

miło, szybko, sprawnie wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim ten punkt naprawy - zachęcona opiniami na...
~K.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Zasugerowana dobrymi ocenami na tym portalu skłoniłam się oddać swojego...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Bardzo dobry, rzetelny serwis :) wątek zamknięty Kontakt super, widać zaangażowanie ze strony chłopaków, skoro nawet ja...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

opinia serwisu wątek zamknięty Świetna obłsuga,bardzo dobry kontakt, Panowie rozumieją co znaczy pilne:),...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Naprawa obudowy ultrabooka Samsung - oderwana klapa Naprawa była trudna i...
~m
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Polecam wątek zamknięty Miła obsługa, bez ściemniania i żerowania na klientach. Krótki czas...
~anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Miła obsługa z profesjonalnym podejściem do klienta. Byłam bardzo miło...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Stały klient wątek zamknięty Korzystam z usług serwisu już po raz trzeci. Dwa naprawione laptopy, a...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Naprawa MSI GT72 Dominator wątek zamknięty Panowie po prostu mnie zaskakują pełnym profesjonalizmem i podejściem do...
~Najbardziej zadowolony czlowiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Dell Alienware wątek zamknięty Serwis wykonał prawidłowo naprawę mojego Della Alienware. Laptop jest na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

opinia wątek zamknięty Wspaniała obsługa, dobry kontakt. Polecam
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Dobra robota! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o naprawdę laptopa, bo długo się z nim...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

ania wątek zamknięty żaden serwis nie podjął się wgrania na nowo systemu do telefonu lenovo...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

hp z padnietym dyskiem wątek zamknięty Wybrałem serwis pierwszy lepszy z portalu i zawiozłem laptop przed świętami....
~przemek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

52

wątków

do góry