Odpowiadasz na:

Re: Czy terapia małżeńska ma sens?

Chodziłam na terapię z mężem. Zakończyło się rozwodem. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Terapia pokazała nam tylko, że nasze drogi bardzo się różnią i właściwie nic nas nie łączy. Nie wierzę w...

Chodziłam na terapię z mężem. Zakończyło się rozwodem. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Terapia pokazała nam tylko, że nasze drogi bardzo się różnią i właściwie nic nas nie łączy. Nie wierzę w naprawę związku poprzez takie terapie.

zobacz wątek
11 lat temu
~wojta

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry