Rejestracja | Logowanie
Re: Wspólnota AquaSferaPacyfik :-)
Prąd płacisz osobno ;-) Ale i tak my płacimy nie całe 70 zł więc też nie dużo ;-)
Cytat: ukryj cytat
Odpowiedź
Autor