Odpowiadasz na:

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe (2)

Ja gimnastykuje sie przy moim 2,5 latku :)
W ubraniach ciążowych chodzę już od dawna, a moj brzuch jest juz dość widoczny ;) tłumacze sobie ze to przez to ze to druga ciąża :)

Ja gimnastykuje sie przy moim 2,5 latku :)
W ubraniach ciążowych chodzę już od dawna, a moj brzuch jest juz dość widoczny ;) tłumacze sobie ze to przez to ze to druga ciąża :)

zobacz wątek
10 lat temu
Muszka11

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry