Odpowiadasz na:

Odpowiedź obiektu:

Wspaniale Mario! bardzo dziękujemy za tak wiele dobry słów! Prowadzimy szkołę z pasją ;) i cieszą nas niezmiernie sukcesy naszych kursantów :) Ciepło i świątecznie pozdrawiamy i... do zobaczenia na...

Wspaniale Mario! bardzo dziękujemy za tak wiele dobry słów! Prowadzimy szkołę z pasją ;) i cieszą nas niezmiernie sukcesy naszych kursantów :) Ciepło i świątecznie pozdrawiamy i... do zobaczenia na drodze!

zobacz wątek
5 lat temu

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry