Odpowiadasz na:

Też właśnie mamy z Sotbe, 5 lat gwarancji dali na baterię. Sprawdza się świetnie, no i pasuje do wystroju łazienki. W końcu znaleźliśmy odpowiednią baterię w stylu skandynawskim

Też właśnie mamy z Sotbe, 5 lat gwarancji dali na baterię. Sprawdza się świetnie, no i pasuje do wystroju łazienki. W końcu znaleźliśmy odpowiednią baterię w stylu skandynawskim

zobacz wątek
5 lat temu
~tokaj

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry