Odpowiadasz na:

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej Kasia.. może chciałabyś pogadać? Dokuczaja mi te same uporczywe mysli, objawy.. Nie da się normalnie funkcjonować.

Hej Kasia.. może chciałabyś pogadać? Dokuczaja mi te same uporczywe mysli, objawy.. Nie da się normalnie funkcjonować.

zobacz wątek
4 lata temu
~Iza

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry