Odpowiadasz na:

Re: Dobry Endokrynolog ?

dokładnie...od Pani Stefanowicz-Kujawy jak najdalej!

Pozdrawiam i powodzenia :-)

dokładnie...od Pani Stefanowicz-Kujawy jak najdalej!

Pozdrawiam i powodzenia :-)

zobacz wątek
15 lat temu
~Hashi

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry