Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO-PAŻDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (2)

Mój Bartus ma 17 miesięcy ale ja nie zamierzam kupować drugiego łóżeczka ze szczebelkami tylko łożeczko dla "dużego" chłopca, z baraierka żeby nie spadł. Teraz, wstyd się przyznać, młody spi w moim... rozwiń

Mój Bartus ma 17 miesięcy ale ja nie zamierzam kupować drugiego łóżeczka ze szczebelkami tylko łożeczko dla "dużego" chłopca, z baraierka żeby nie spadł. Teraz, wstyd się przyznać, młody spi w moim łózku, jak był malutki całe noce przesypiał u siebie, a potem mąż go tak pieknie przyzwyczaił... Także to będzie grubsza akcja, żeby się przyzwyczaił do spania u siebie. jeśli sie uda, to wtedy to szczebelekowe łożeczko weźmiemy do swojej sypialni.
A płec poznałam poprzednio w 17 tygodniu. ale moja bratowa juz od ok. 13-tego tygodnia wiedziała, że będzie dziewczynka.

zobacz wątek
12 lat temu
tessaja

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry