Odpowiadasz na:

Re: Mamusie kwietniowe 2014 (12)

Na tym etapie maluchy będą tak spały w dzień, na jakąś większą zmianę myślę że można liczyć dopiero po skończeniu 3 miesiąca. U nas mały śpi trochę dłużej jak położę się z nim do łóżka lub na... rozwiń

Na tym etapie maluchy będą tak spały w dzień, na jakąś większą zmianę myślę że można liczyć dopiero po skończeniu 3 miesiąca. U nas mały śpi trochę dłużej jak położę się z nim do łóżka lub na spacerze, ale to też nie zawsze. Wczoraj np zasnął na półtorej godziny jak się trochę ochłodziło.

mirandaja mały w dzień w tym upale jest w samej pieluszce na naszej kołdrze w wietrzonym pokoju, nic chłodniejszego nie znalazłam. W nocy sam pajacyk i cienki kocyk, ale korci mnie żeby w nocy okno otwierać bo strasznie duszno jest.

Mattelka przy pierwszym dziecku też się krępowałam karmić w miejscu publicznym, na szczęście nie musiałam tego robić, bo córka zawsze była dokarmiana sztucznym więc po prostu brałam butelkę. Teraz niestety mały zmusił mnie do tego od początku :) zdziwiłam się bo nie czuję skrępowania, szukam po prostu jakiegoś spokojnego miejsca gdzie mało ludzi chodzi, 5 minut i jest najedzony na tyle że wytrzyma do następnego karmienia w domu.

Ru.minka brzuch mi prawie zszedł, zaczęłam wreszcie ćwiczyć i zostało jeszcze 6kg do zejścia. Nie jem za wiele nabiału, głównie ciągnie mnie do słodkiego, a to nie służy chudnięciu ;) problem mam z rozstępami, nie wiem jak sobie z nimi poradzić.

zobacz wątek
11 lat temu
sharana

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry