Odpowiadasz na:

Re: niepłodnosc

Kochana Ty się nie załamuj bo nie masz czym.. prolaktynę zbijesz - nie jest to może proste ale możliwe.. co do tarczycy to sama choruje na niedoczynność i też można to opanować tak więc zajść w... rozwiń

Kochana Ty się nie załamuj bo nie masz czym.. prolaktynę zbijesz - nie jest to może proste ale możliwe.. co do tarczycy to sama choruje na niedoczynność i też można to opanować tak więc zajść w ciąże masz szansę. co do męża to nawet jeśli wyniki wyjdą nie najlepsze to też można na to coś poradzić.. wiem co mówię bo problemy z mężem mieliśmy podobne do Waszych.. zresztą nawet nie wiadomo czy Twój mąż ma jakieś problemy.. bądź dobrej myśli;) najważniejsze to NIGDY się nie poddawać, NIGDY!!:)
życzę powodzenia;)
i wiesz co nawet jak masz problemy to ciesz się, że zostały zdiagnozowane bo wiesz z czym walczysz. pomyśl sobie, że są pary które mają niby wszystkie wyniki ok a latami im nie wychodzi.. to jest przykre bo nie wiadomo za co się zabrać żeby sobie pomóc. tak więc głowa do góry i tylko dobre myśli niech Ci krążą po głowie;)
pozdrawiam

zobacz wątek
14 lat temu
Delka

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry