Odpowiadasz na:

Re: przedszkole lesny domek nr 12

Moja Julka chodzi do tego przedszkola drugi rok. Jest to naprawde kapitalne miejsce. Córka stała się bardzo samodzielna juz po kilku tygodniach w przedszkolu. Panie przesympatyczne i oddane... rozwiń

Moja Julka chodzi do tego przedszkola drugi rok. Jest to naprawde kapitalne miejsce. Córka stała się bardzo samodzielna juz po kilku tygodniach w przedszkolu. Panie przesympatyczne i oddane dzieciakom. W tym miejscu dziękuję Pani Wioletce, Pani Monice oraz Pani Asi. Kadra naprawde z najwyższej półki. Pani Dyrektor również z powołania, nie tylko z urzędu :) Dużo zajęć rozwijających umysł i ciało, codziennie maluchy są na świerzym powietrzu. Mogłabym jeszcze bardzo dużo pozytywów wymienić. Poprostu cudowne miejsce.
Starszy Syn chodził do przedszkola na ul. Gospody i tam jest totalny dramat. Nie dostał się do Leśnego Domku i tam zostaliśmy skierowani. Na wejściu smród stęchlizny, Panie owszem, sympatyczne ale odnosiłam wrażenie że przychodzą "odpękać" swoje godziny. Nic od siebie dla maluchów. Zawsze kiedy przychodziłam po syna (o różnych godzinach) Pani siedziała przy swoim stoliku, nigdy przy dzieciach. Porcje obiadowe jak dla ptaszka. Czas i pieniądze stracone.

zobacz wątek
10 lat temu
~Ania

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry