Odpowiadasz na:

Mezoterapia może natychmiastowo poprawić matowy, zmęczony wygląd skóry i powierzchowne zmarszczki, ale może również pomóc w poprawieniu spowolnionego krążenia krwi, wspomagając organizm w... rozwiń

Mezoterapia może natychmiastowo poprawić matowy, zmęczony wygląd skóry i powierzchowne zmarszczki, ale może również pomóc w poprawieniu spowolnionego krążenia krwi, wspomagając organizm w wypłukiwaniu toksyn związanych ze starzeniem się. Zabieg ten może być również stosowany w przypadku przebarwień, leczenia trądziku i "rozświetlonej od wewnątrz" skóry. Koktajle witaminowe do mezoterapii mogą stymulować komórki fibroblastów w skórze do produkcji większej ilości kolagenu, aby zwalczać oznaki starzenia. Wśród listy wstrzykiwanych składników roślinnych przyjaznych skórze znajdują się witaminy, czynniki wzrostu, kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty i pierwiastki śladowe, które zapewniają idealne środowisko dla zdrowej skóry, która lepiej radzi sobie z procesem starzenia. Typowy koktajl do mezoterapii może zawierać ponad 50 aktywnych składników, które odżywiają, naprawiają i odmładzają skórę. Zdecydowanie warto go wykonać, jeśli masz jakieś wydarzenie, na które chcesz szybko zareagować, i można go połączyć z zastrzykami przeciwzmarszczkowymi i wypełniaczami.

Do czego służy ten zabieg ?
Mezoterapia stosowana jest w celu poprawy wyglądu ciała, włosów, cellulitu - stosuje się różne koktajle, aby wywołać produkcję kolagenu i stworzyć zdrowo wyglądającą skórę i włosy.
- Nawilża, odmładza i napina skórę
- Regeneruje i restrukturyzuje skórę
- Chroni skórę
- Poprawia blask i nawilżenie skóry
- Odbudowuje skórę
- Poprawia trądzik i blizny
- Daje natychmiastowy blask

zobacz wątek
1 rok temu
Alicjaanka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry