Odpowiadasz na:

Re: w góry pociągiem - gdzie?

Zakopane. Mimo że to najwyższe góry w Polsce, to zawsze znajdą się miejsca, gdzie dziecko sobie poradzi - np. Przepiękne doliny, Gubalówka, Morskie Oko, skocznie narciarskie to też jakaś atrakcja.... rozwiń

Zakopane. Mimo że to najwyższe góry w Polsce, to zawsze znajdą się miejsca, gdzie dziecko sobie poradzi - np. Przepiękne doliny, Gubalówka, Morskie Oko, skocznie narciarskie to też jakaś atrakcja. Zawsze było połączenie bezpośrednie z Trójmiasta - w wieczorem wyjazd, rano jesteś na miejscu. Uważam to za idealne rozwiązanie, dziecko większość podróży prześpi. Musiałabyś sprawdzić, czy nadaj jest ten pociąg. Za Zakopanem przemawia też ogrom miejsc noclegowych, co przekłada się też na cenę. Można znaleźć tanie i przyzwoite kwatery. Przy samym dworcu PKP jest postój busików, które jeżdżą praktycznie w każdą stronę.
Ja polecam jechać z dzieckiem. Moje dzieci od małego jeżdżą w góry. Najmłodsze rozpoczęło jak miało 10 miesięcy. Nigdy nie narzekały. Teraz wystarczy rzucić hasło "jedziemy w góry" i jest ogólna radość. Najważniejsze to dostosować "plan wyjazdu" do możliwości dzieci.
Jak byś potrzebowała jakichś informacji to pisz.

zobacz wątek
8 lat temu
~A.

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry