Odpowiadasz na:

Nie chodziło mi o poprawność Twoich szacunków. Pokazałem tylko niekonsekwencję i manipulację na przykładzie Twoich-tr, komentarzy. W jednym komentarzu piszesz: w żadnym kraju strategia masowego... rozwiń

Nie chodziło mi o poprawność Twoich szacunków. Pokazałem tylko niekonsekwencję i manipulację na przykładzie Twoich-tr, komentarzy. W jednym komentarzu piszesz: w żadnym kraju strategia masowego wyszczepiania biomasy nie przyniosła poprawy, a w kolejnych komentarzach wskazujesz systematyczny spadek śmiertelności (z 2% do 0,3%), czyli na poprawę. Oczywiście, później próbowałeś wybrnąć z niekonsekwencji i wyjaśnić rozbieżności.
Takiej samej kupy trzymają się rewelacje głoszone przez świat zwariował. Do wyrwanych, szczątkowych prawdziwych informacji z różnych opracowań/wypowiedzi dorabia kolejne, już wymyślone, żeby uwiarygodnić aktualnie głoszoną tezę. Np. poprawne podanie jakieś liczby ma sprawiać wrażenie, że cały głoszony pogląd, jest prawdziwy. To jest zwykła manipulacja. Niestety, manipulują wszystkie media, więc mnie to nie dziwi, ale raczej bawi :)

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry