Odpowiadasz na:

To proszę obserwować sytuację. Wyniki badań w pisamach kardiologicznych też będą, a nawet już są. Ja się staram nie ekscytować tymi sprawami a już na pewno nikomu źle nie życzyć. Choć system... rozwiń

To proszę obserwować sytuację. Wyniki badań w pisamach kardiologicznych też będą, a nawet już są. Ja się staram nie ekscytować tymi sprawami a już na pewno nikomu źle nie życzyć. Choć system rozwalą pewnie matki tracące swoje dzieci. Bo groźniejszego miejsca niż przestrzeń pomiędzy samicą a jej potomstwem to nie ma. One na pewno nie będą czekać na ten przysłowiowy najwyższy szczebel stopniowania słowa "kłamstwo" Mnie coś zastanowiło jak zmarł znajomy rodziny Krzysztof Baranowski z Sopotu. 21 lat. Dostał zastrzyk i zaraz padł na serce. Potem była Kalina Mróz, dziennikarka, która napisała że walczy z reakcją obronną organizmu a potem już tylko był nekrolog. Teraz takich kompilacji jak pochwalenie się preparatem i nekrolog jest już cała lawina.
No i jak ma być przymus? Jak przymus to już są inne odszkodowania. Skoro nie będzie wyboru, to za każdy nop od tego, co zmusił ze 20 baniek się należy.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~tr

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry