Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Turus-Bud opinie Czy ktoś korzystał z usług tej firmy ? A może jest tu ktoś, kto już mieszka...
~mrjaras
7

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2012

fototapeta Cześć, możecie mi powiedzieć skąd kupić coś takiego jak fototapeta do...
Patryk56808
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Jak się mieszka w Rumi? Czy jest bezpiecznie? Zastanawiam się nad przeprowadzką do Rumi. Interesuje mnie konkretnie...
~Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
85

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2013

Mieszkanie socjalne Nie wiem czy dobrze trafilam co trzeba zrobic zeby dostac mieszkanie socjalne...
~Koko
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Wykonawca budowy hali Szukam namiarów na firme, ktora zajmuje sie stawianiem hal magazynowych. Z...
~Trutels
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2020

Doradca finansowy od chmary Witam, czy ktoś korzystał z doradcy finansowego proponowanego przez Chmara...
~Oliwia
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2017

Dom lub bliźniak Witam, czy ktoś może się orientuje gdzie powstaje lub jest ciekawa inwestycja...
~Justyna
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2015

Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z...
~anonim
20

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2012

projekt biura warszawa Cześć, szukam profesjonalnego projektanta w Warszawie, który zajmie się...
wiktorek3399
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Zainteresowany Witam, czy deweloper eko-bud to jeszcze istnieje? Prowadzi jakieś inwestycje,...
~Ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2022

poszukuje dewelopera hej szukam dewelopera w trojmiescie, super gdyby miał fajne budynki,...
~diana23
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Budować samemu czy kupić od dewelopera Liczył ktoś koszty? kupić działkę i budować czy też kupić coś gotowego
~zainteresowany
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2017

mieszkanie na raty od dewelopera witam.mam pytanie czy w 3miescie jakis deweloper oferuje sprzedaz swoich...
~ona86
12

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Grunwaldzka 501 Nowy biurowiec ,3300 m kwadratowych i 31 miejsc postojowych to żart i pokaz...
~Oliwianin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

nieruchomości Witam, szukacie nieruchomości w okazyjnych cenach? Według mnie warto wejść...
Benedykt3722
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

urządzenia ogrodnicze Witam, znacie się na wyborze kosiarki? Zastanawiam się, która kosiarka będzie...
Cyryl34657
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

traktor ogrodowy Hej, znacie się na traktorach ogrodowych? Na stronie...
Dawid75607
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś...
~Ewangelista
18

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2019

Zmiany które Polski Ład wprowadzi w mieszkaniówce, Trójsmiasto Wsparcie popytu na tańsze mieszkania, podwyżki czynszów najmu i utrzymanie...
taknie0101
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry