Widok

A propos wyjazdów - jaką macie nawigację samochodową?

Podróże Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Chcę kupić jakaś niedrogą no ale żeby była dość dokładna..co możecie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast nawigacji polecam -jak dojechać? w necie.
Droge sobie wydrukujesz i masz bardzo dokładny opis trasy.
Przy okazji patrzysz na znaki i drogowskazy.

Podam 2 przykłady przekłamania w nawigacjach samochodowych.

Przymorze ,falowiec Kołobrzeska 42 jest wskazany jako"punkt"
między Realem a Alfą.
Pilotów 3 ,to punkt koło Startowej1 czyli przychodni na Zaspie.

Osobiście mamy nawigację z Biedry i na dłuższe trasy jest ok
W mieście gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My korzystamy z nawigacji Sygic na telefonach. Byliśmy w Grecji i nas nie zawiodła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam nawigację i mapy Googla. aktualizacje na bieżaco, informacje o wypadkach i korkach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te przykłady u góry są z mapy googla.
Jedna wielka porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez korzystam z googla i nigdy mnie nie zawiodl. Na kartce informacji o korkach nie zobaczysz, a jadac z dziecmi zalezy nam na czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza jest automapa. Wystarczy najnowsza wersja i zaktualizowane dane smart routes. Do podróży polecam wybranie trasy szybkiej i przy dojeżdżaniu do miejscowości ponowne wyznaczenie trasy - wtedy będzie dokładnie prowadziła. Automapa to jedyny program sprawdzający się w taksówkach :)

Co do urządzenia - dowolne. Osobiście używam NavRoad Vivo S6 (jedno z droższych urządzeń), ale wykorzystuje to w taxi, gdzie potrzebuję szybkiego działania programu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja korzystam z map google w telefonie, jeszcze się nie zawiodłam;)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każda nawigacja może poprowadzić dziwnymi drogami jak się nie zweryfikuje co pokazuje.
Korzystałem z Automapy, Nagivona, Garmina, Nokia Maps (here) google, Yanosik oraz inne.

Słaby jest bardzo Yanosik i nie radzę tego traktować jako navi. Wczoraj mnie pociągnął tak tragicznie, że z wycieczki 15 km zrobił mi 25 km.

Google tez potrafiły mnie po takich wertepach przeciągnać, że trzeba było sie zawracać.

Najbardziej byłem zadowolony w Nokia Maps.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nokia świetnie prowadzi pod adres, ale bardzo słabo optymalizuje trasę. Automapa, jeśli dobrze skonfigurowana, świetnie wyznacza trasy. Najbardziej przydatne funkcje to możliwość ręcznego zamykania odcinków, dodawania własnych POI, wyszukiwanie POI w pobliżu adresu. Wszystko co niezbędne w pracy taksówkarza.

Prawda jest taka, że z innymi programami można co najwyżej na wycieczkę pojechać, nie nadają się do pracy w taksówce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajnie, że jesteś taksówkarzem. Na prawdę gratuluje.

Tylko nikogo nie obchodzi co się sprawdza w pracy taksówkarza, z resztą chyba marnego skoro opiera się na nawi.

Polecam Here Drive (Nokia).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ty co jakaś lepsza? Na pewno zna miasto ale nawigacja mimo wszystko pomaga. My mamy tom tom-a, nawigacja się sprawdza. Oczywiście wiadomo,że przede wszystkim należy myśleć żeby nie skończyć jak niektórzy w jeziorze;) Nie korzystamy z nawigacji w telefonach, co najwyżej w domu ustalamy w google maps trasę jak gdzieś dalej. Nawigacja taka prawdziwa jest większa, czytelniejsza i specjalnie do tego, telefon za mały żeby wszystko czytelne było jak dla mnie. Nawet jak w zeszłym roku chodziliśmy po Rzymie to nawigacja nas ładnie na nogach prowadziła też:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

Co Za Sąsiedzi.... (109 odpowiedzi)

Mieszkam w bloku i szanuję swoich sąsiadów. Niedawno urodziłam synka. Myślałam, że coś się zmieni...

przedszkolak znów robi w majtki (19 odpowiedzi)

potrzebuję porady, synek jest dzieckiem z końca roku, co go jednak nie tłumaczy, odpieluchowany w...

do góry