Widok

A taxi?

Wszyscy mówią o przewozach osób nie oznakowanymi pojazdami a co z kierowcami oznakowanych taksówek którzy wozi ludzi bez swojej licencji i identyfikatora w firmach warszawaskich jak eko-taxi, glob czy euro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W trójmieście nie ma identyfikatorów - jeszcze. W gdańsku mają się pojawić ale dopiero w przyszłym roku koło jesieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry