Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ACTIV Fikakowo wątek zamknięty Rowery nie nadają się do jeżdżenia. Stare niewyregulowane, luzy na korbie,...
~Spinning
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Activ w Witawie wątek zamknięty Długo "dojrzewałam" do tego, żeby pójść na siłownię. Mam wrażenie, że całe...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Bravo Trener Personalny DAMIAN WEGNER !! wątek zamknięty Zbiegiem okoliczności trafiłem na siłownię ACTIV w Witawie - dostałem w...
~Lukasz S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Siłownia na +. Polecam! wątek zamknięty Ogólnie to siłownia na morskiej do polecenia. Dużo dobrego sprzętu i duuża...
~Kasiarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Zaczęłam chodzić do Aktivu prawie dokładnie rok temu, bo wszyscy mówili, że...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Profesjonalna siłownia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, wykwalifikowani instruktorzy, świetna atmosfera....
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

ACTIV FIKAKOWO wątek zamknięty Klub bardzo fajny, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo duży wybór zajęć....
~junior
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

ACTIV FIKAKOWO wątek zamknięty Bardzo dobry klub, miła atmosfera, każdy znajdzie coś dla siebie....
~junior
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Morska - najlepsze z możliwych rozwiązań wątek zamknięty Dobra kuźnia dla prawdziwych wyjadaczy którzy lubią poczuć smak żelastwa. Nie...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Spostrzeżenia wątek zamknięty Świetna siłownia. Fajny klub, jeśli chodzi o możliwości. Jednak mam sporo...
~Chcąca ćwiczyć.
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

Miło i sympatycznie, ale... wątek zamknięty Chodziłam kiedyś ACTIV - atmosfera była miła i sympatyczna :-) sporo...
~vi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

moja ocena wątek zamknięty Mieszkam w Gdyni juz rowno 4 lata i szukalam fajnego klubu, gdzie moznaby...
~Aneta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Activ Karwiny wątek zamknięty Od jakiegos czasu uczeszczam do klubu i jestem w 100% zadowolona. Przemiła...
~rowerzystka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Zumba rewelacja wątek zamknięty Polecam wszystkich, na Zumbę chodzę od niedawna a prowadząca - Pani Magda -...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Klub na poziomie! wątek zamknięty Zaczelam chodzic w zeszlym roku i szczerze powiem, nie wiedzialam, czego sie...
~MAD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

Zajęcia dla Kobiet, Morska wątek zamknięty Chłopaki są S U P E R :) !!!
~Violka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

magda - opinia wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z zajec w klubie i bardzo polecam kazdemu. Plusy: -...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

step** wątek zamknięty Niestety właściciele bardzo mocno ingerują w ukazywane się opinie. Zgadzam...
~Ewa Wąsowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2011

zajęcia fitness we wtorek wątek zamknięty niestety :-( odkąd nie ma Basi wtorkowe zajęcia to totalna załamka, zajęcia...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Awantura o Basię :-( wątek zamknięty 1). Basię poznałam w Activie. 2). Dzieli nas spora różnica wieku, najpewniej...
~Violetta Mach
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

31

wątków

do góry