niska płaca, duze wymagania, brak mozliwosci awansu i podwyzek, ciężka praca, żadnych dodatków,.. ,wszystcy uciekają po przeprowadzeniu miesiaca a nieudaczniki zostają
21
~tomi
89.206.34.*
(11 lat temu) 6 września 2014 o 18:09
W 100 % Przyznaje racje koledze. Sam tam spędziłem chwile czasu. Nie polecam najgorszemu wrogowi.