Widok

AMH - gdzie zrobię to badanie

Witam, chciałabym zrobić badanie AMH, ale nie wiem gdzie mogę? Znacie jakieś miejsce w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Invikcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również w Gamecie ale w Invicie jest tańsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ocene rezerwy jajnikowej jednak zrobilabym w invicta, bo gameta dopiero sie rozwija i podobno nawet na laboratorium przepisuja do invicty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez proponowalabym zrobic badanie AMH w invikcie, ale wlasciwie dlaczego chcesz zrobic akurat to badanie? Czy twoj gin polecil Ci je, czy sama wyczytalas w necie, ze jest przydatne? Ja bym proponowala najepierw skonsultowac sie w tej kwestii z lekarzem specjalista, no chyba, ze juz jestes po takich rozmowach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się z tym spotkałam i w ten sposób trafiłam do Invicty. Wolę korzystać z kliniki, która ma własne laboratorium. Poza tym bardzo podobało mi się, że w Inviccie otrzymałam wyczerpujące informacje o tym badaniu i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

Tabletki powiększające piersi (7 odpowiedzi)

Pytanie kieruję do osób, które takie tabletki brały i mogą opisać doświadczenia. Jakie brałyscie...

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

do góry