Widok

Ulubione perfumy

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure poison - aczkolwiek nie kupuję tak często z racji wysokiej ceny.... może zamówię sobie na gwiazdkę ;) Davidoff cool water Zastanawiam sie jeszcze nad wypróbowaniem sobie perfumek z feromonami. Nie wiem czy to działa cy nie ale po prostu chciałabym wyprobować. Jakie zapaszki polecacie Wy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie Love Desire. Co ciekawe jest to zapach z feromonami. Kupiłam z ciekawości i przepadłam. Mój ulubiony obecnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jednak coś w tym jest i? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No działa chociaż bałam się początkowo, ze podczas tych 2 lat nieużywania feromony wywietrzały. Jednak okazało sie,ze nie wywietrzały. Ani trwałość, która jest bardzo dobra (jak sie psiknę to następnego dnia czuję jak pachną na szalikach, na ciele już trzymają się o wiele krócej - tka do 5-6 godzin ale jak na tę cenę to i ak jest dobrze). Może zasługują w tym jak je przechowywałam, w szufladzie a nie na wierzchu. Jeszcze zastanawiam się nad silniejszą wersją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest jakaś inna wersja tego zapachu? Nie jest przypadkiem tak,ze jest wersja dla kobiet i dla mężczyzn?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jest wersja Love Desire premium. Oba typy mają swoje wersje dla mężczyzn albo dla kobiet. Ta premium to zupełnie inny zapach w sumie, ma może podobne nuty ale jednak nuta zapachowa jest bardziej korzenna oraz mocniejsza. Trzyma się na ciele do mycia, na ubraniach czuję jeszcze nastepnego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

do góry