Widok

AMWAY

Witam

Na różnych forach czytałem o w/w firmie...opinie pozytywne negatywne...Ciekawi mnie jak wygląda To w Trójmieście czy wiecie że w Gdyni coś sie dzieje w Tym temacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obejrzyj sobie film o amway... na youtubie chyba jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obejrzeć można, ale z przymrużeniem oka, ja do tego proponuję sobie poszukać sentencji wyroku sadowego w jego sprawie, ten film to oszustwo i manipulacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
a może ma ochote ktoś poznać ten temat...??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moi znajomi są w to wciagnieci, generalnie zmaiast sie bogacic biednieje bo muszą kupowac iles tam produktów, nic im nie schodzi bo shit jest drogi i słaby jakościowo (kremy i inne specyfiki)

za 200zł wole kupic kremik Diora niz jakis shit amwaya
z tego co zauważam leca tam ludzie z poczuciem bycia NIKIM z silnym parciem na bycie KIMŚ

za wszelką cenę

patologia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze że ktoś tu wogle nie wie na czym polega AMWAY tam nic nie trzeba kupować...niema takiego obowiazku...a jeśli uważasz ze produkty typu kremik Artistry jest słaby jakościowo to drugi minus dla ciebie za brak znajomości branży kosmetycznej...

parodią jest to co napisałejś....przykre..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
tak sie składa ze mam sporo znajomych w tym siedzacych, zadnej kasy sie nie dorabiaja, a kosmetyki, byle jakie noże za 300zł/szt, oliwa z oliwek do smażenia o smaku starej opony...zalegaja im na chacie, dostałam nawet w prezencie - BIEDA jakosciowa

jak pisałam wole dac kilka stów za naprawde dobre kosmetyki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmetyków nie znasz, więc nie konfabuluj. Są co najmniej tej samej klasy co LANCOME a tańsze od nich. Używam ich z żoną więc wiem o czym mówię.
DOBRE noże tyle kosztują, to nie jakieś tam zaostrzone blachy z marketów. Nie wierzysz - poszukaj dobrych noży kucharskich innych firm i porównaj.
Na temat oliwy się nie wypowiadaj, bo chyba nie wiesz co to DOBRA oliwa. To, że ci smak nie odpowiada wynika tylko z tego, że przywykłaś do marketowej tandety BEZ smaku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
sluchaj koles, doskonale wiem, i co lepsze nie musze gowna chwalic na sile zeby robic se reklame, po prostu tak sie sklada ze jak uzywam kremow Diora czy chocby tanszego AVENE, to widze efekty,

a po tej niby cudownej srii AMWAYA nie znam nikogo kto mialby widoczne jakiekolwiek efekty.

Na oliwie z oliwek nigdy nie oszczedzalam, i nadal uwazam ze ta z Amway to smierdzacy badziew. Nie wzielabym tego nawet za free, a noze.. tak sie sklada ze mialam okazje uzywac, i tu takze ja jak i ludzie ktorzy zetkneli sie z produktami amwaya - wola nawet doplacic i miec cos naprawde porzadnego :)

amway to jest badziew po calej linii, jakosciowy, organizacyjny i o zasadach moralnym i nabiereniu ludzi po szkoleniach NLP juz nie wspomne. Firma GIGANT typu MORALNY KARZEL.

podejrzewm ze rzecy z LIDLA sa lepsze hehe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
skory wklej mi tu skladzik tego cudownego kremu z amwaya to ci powiem co jest co i dlaczego to jest kibel :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdzilam, i co... krem a tyle kasy i co widze... gliceryna, parabeny itp....

jednym slowiem g(&%o
a wiesz dlaczego? - pewnie nie wiesz....
to sa skladniki ktore powoli niszcza skore zamiast ja poprawiac, zapychaja pory, wiec mysle ze ten krem jakosciowo jest tak samo badziewny jak kazdy krem z cena do 50 - 60 zl.

Jak nie jarzysz o co mi chodzi, to sie zainteresuj tematem a potem sie wymadrzaj.Niewiele firm robi kosmetyki bez parabenow i alkoholu lub innych konserwantow.


SKlad ARTISTRI
Inci, Artistry, beruhigende Feuchtigkeitslotion

Aqua, Squalane, Glyceryl Polymethacrylate, Glycerin, Sodium Hyaluronate, phospholipids, Spihngolipids, Cholesterol, Panthenol, Proline, Calendula officinalis flower extract, Tili Americana flower extract, anthemis nobilis flower extract, vitis vinifera seed extract, retinyl palmitate, phenyl thrimeticone, tocopheryl acetate, acrylates/C10-30 alkyl acrylates crosspolymer, arginine, polysorbate-20, propylene glycol, diazolidinyl urea, methyparaben, polyparaben


Dodam tylko ze na szczescie pojawia sie co raz wiecej firm oferujacych kremy w dobrej cenie i porzadnej jakosci, poelcam tu szczegolnie kremy AVENE ( mozna poszukac niezlych okazji cenowych) BIOTHERM, L'occitane(najlepszy z nich ale tez wydatej rzedu 200-300 zl) , jak dostaniech od nich wysypki, a nie dostaniesz - w razie polityka formy jest przejrzysta - odszkodowanie itp,

jak dostaniesz wysypki od amwaya to ciekawe co zdzialasz hahaha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam teraz w pl i sprawdziłam ceny, ten artistri to krem składem odpowiadający kremom za około 35 zl :) badziew po prostu, wciskany za kupe kasy

jedyne miejsce gdzie bym go może użyła to stopy ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
poza tym co jeszcze fajne, najpierw niby pytasz o amwaya a potem sam sobie na to odpowiadasz, z rożnych nickow :D

aż tak interes nie idzie? nie ma już naiwniaków w 3city???

Film nie jest manipulacja, podobne szkolenia są w bankach i innych koncernowych, podobnie w amwayu. Nie wciskaj tu kitu kolego bo wiem jak te szkolenia są pisane, wg technik NLP czym miałam okazje się zajmować. Wystarczy zobaczyć jak nieadekwatnie do bodźca reagują na krytykę ludzie z amwayem związani.

Normalni ludzie tak nie reagują na krytykę swojej firmy, czy miejsca pracy. Jak spec od resocjalizacji muszę przyznać ze macie bardziej sprane mozgi niż wam się wydaje.

Wiec może sprawdź na necie i przejrzyj na oczy ze nie jesteś żadnym BIZNESMENEM tylko zwykłym akwizytorkiem którego wielki koncern dyma w tyłek. Będziesz musiał szukać klientów żeby ludzie postawieni wyżej mieli lepsze premie, odwalać najgorsza robotę w szczeblu korporacji za najmniejsza kasę hahahahaha. Rownie dobrze mógłbyś pracować w Quelle albo Avonie XD. Sam fakt ze zabrałeś się za AMWAY świadczy o tym ze jesteś nieudacznikiem życiowym. Nikt w poważnych sferach nie traktuje tego zawodu serio, do tej samej puli się wrzuca agentów ubezpieczeniowych i akwizytorów lipnych kredytów. Ale musialbys sie chlopie troche doksztalcic zeby zrozumiec sedno tych mechanizmow. Zaden kitowciskacz nie bedzie powazany, ani tez sie nie dorobi, no i nigdy nie bedzie tru BYZNESMENEM


dla uproszczenia napisze ze odmiany chabra i stówki to ja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysypki to widać ty dostajesz na samo wspomnienie o AMWAY... Masz jakąś fobię. Nigdy nie miałem żadnych problemów z kosmetykami ARISTRY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
setek co ty za pierdoły opowiadasz, potrafisz udowodnić to co napisałeś???
Film JEST manipulacją, co orzekł NIEZAWISŁY sąd. No, ale ty jesteś mądrzejszy od wszystkich sądów, przecież tam sami durnie siedzą za to ty jesteś chodząca skarbnica wiedzy i nieomylności. :P Po prostu geniusz.
Reagujemy tak na obrzydliwe, ohydne plucie, jakże typowe dla większości Polaków. Takie zachowanie w każdym przyzwoitym człowieku budzi sprzeciw. I to jest NORMALNE. Nienormalne jest anonimowe plucie na ludzi na forach.
Jesteś zwykłą gnidą, która uwielbia innym dosrywać.
O akwizycji masz takie samo pojęcie jak o mlm - zerowe. Sprawdź sobie wołku boży definicję akwizycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Amway? To ta sekta jeszcze egzystuje?:)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Amway to PIKUS. Flavon, to dopiero sekta!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha, no dokładnie, też zastanawia mnie, że oni jeszcze istnieją... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ano AMWAY istnieje , co więcej - notuje wzrost obrotów. A was żółć zalewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@skory, opowiedz mi o amway`u :) Opowiedz o wzroście obrotów i sukcesach. Bardzo mnie to ciekawi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale mi nie chodzi o marketingową papkę i quasi-nagrody:) Opisz proszę czemu AMWAY jest tak rewelacyjną firmą i ile można zarobić. Konkretnie! Jakie są wskaźniki sprzedaży, gdzie szukać nabywców tych towarów, jaki ludzie sprzedający AMWAY`a robią roczny obrót i jaka jest marża - może na swoim przykładzie pokażesz, że to opłacalny biznes? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze - dlatego, że technicznie ten biznes jest dziecinnie prosty - używasz produktów i polecasz ten sposób robienia zakupów innym, pokazując możliwości.
Po drugie - dlatego, że oferta jest tak bogata, że nie ma osoby, która tu nie znajdzie czegoś dla siebie. Tak więc nie ma problemu z robieniem obrotów co miesiąc jedynie na bazie zakupów na własne potrzeby.
Co do wskaźników sprzedaży - nie mnie o to pytaj tylko rzecznika prasowego AMWAY. Ja wiem, co mi schodzi najlepiej, ostatnio rewelacyjnie idą małe opakowania odplamiaczy przed praniem.
Nabywcy sami się pojawiają z dwóch powodów:
- poprzez proponowanie przystąpienia do biznesu - jeśli nie zechcą mogą zostać klientami,
- sami się zgłaszają, bo kiedyś kupowali te produkty i wiedzą, że są dobre a teraz nie mają od kogo, mam paru takich klientów właśnie,
Poziom rocznego obrotu zależy od indywidualnego zaangażowania i potrzeb, więc nie zadawaj tak ogólnych pytań, jeśli chcesz konkretnej odpowiedzi. Marża na produktach to ok. 25%.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry