ANNMED

Salony masażu Rehabilitacja

Pruszcz Gdański, Wojska Polskiego 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - ocena Byłam w Annmed nie jeden raz. Niejednokrotnie dziewczyny ratowały mnie po...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Kasia - opinia wątek zamknięty Korzystam regularnie . Polecam z całego serca . Profesjonalna obsługa
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Patrycja N. - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny salon masażu! Spokojna i kameralna atmosfera. Sam zabieg...
~Patrycja N.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Centrum Masażu annmed!!! Korzystam regularnie z usług masaży...
~Maria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy salon masażu w Pruszczu Gdańskim. Bardzo polecam Panią...
~Iza
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Najlepsza masażystka w Trójmieście wątek zamknięty Pani Ania - najlepsza masażystka w Trójmieście! Gorąco polecam. Bardzo...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

100% zadowolenia wątek zamknięty Naprawdę polecam masaże u Pani Ani. Po kilku sesjach masażu autorskiego ból...
~Ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Najlepsze masażystki w trójmiescie wątek zamknięty Korzystamy regularnie z usług Pani Ani i Pani Bogusi. Odwiedziliśmy wiele...
~ASIA i Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Profesjonalne miejsce dostepne dla każdego wątek zamknięty Witam :-) Skorzystalam z usług Pani masażystki Bogusi i jest rewelacyjna....
~Zadowolony klient z Gdańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Świetne miejsce z profesjonalną obsługą :) wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu dzięki mojej Siostrze, od której dostałam pakiet DAY SPA...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Cudowna osoba!!! wątek zamknięty Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu! Pełen profesjonalizm!
~Angela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty W pełni profesjonalna i fachowa usługa. Zakupiłem masaż w formie zaproszenia...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

mogę tylko polecić wątek zamknięty Trafiłem w ręce pani Ani będąc poskręcany po udziale w maratonie , po 2...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Świetny fachowiec wątek zamknięty Trafiłam kiedyś do pani Ani przez przypadek szukając ulgi przy dokuczających...
~Basia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry