Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inwestor - Gdańsk - opinia wątek zamknięty Usługi zlecone - rekuperacja i odkurzacz centralny. Rekuperacja -...
~Inwestor - Gdańsk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Prawdopodobnie jedyna naprawdę profesjonalna firma wątek zamknięty Jest to chyba pierwsza opinia o czymkolwiek i kimkolwiek, jaką piszę. A piszę...
~Bartek, duży dom jednorodzinny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty W firmie Apis zamówiłem rekuperację i w końcowej ocenie jestem z dostawy oraz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Rekuperacja wątek zamknięty Polecam usługi firmy Apis. Właściciel Pan Marek podszedł do mojego problemu...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Rekuperacja. Polecam wątek zamknięty Dzień dobry. Jeśli ktoś czyta ten wpis oznacza to, że jest zainteresowany...
~Gruba R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Przedszkole wątek zamknięty Szczerze polecam usługi firmy "Apis". Praca została wykonana profesjonalnie...
~Małgorzata Kuleszewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Polecam, Mosty. wątek zamknięty Witam. Odkąd zainteresowaliśmy się wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Wszystko zrealizowanie bez zastrzeżeń wątek zamknięty Montaż rekuperacji w domku jednorodzinnym, począwszy od wyceny do realizacji...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

WENTYLACJA MECHANICZNA wątek zamknięty Zanim zdecydowałem się na montaż instalacji wentylacji mechanicznej z...
~Klient 2016
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Inwestor prywatny wątek zamknięty Wykonane 2 osobne instalacje w budynku 2 lokalowym. Działają sprawnie i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Szukałem firmy która zainstalowałaby system wentylacji (wraz z rekuperatorem)...
~corona-dent.pl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Rekuperator i instalacja wątek zamknięty Spotkałem się z właścicielem na etapie stanu surowego. Wywarł na mnie dobre...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Polecam projekt, wykonanie i konserwacje. wątek zamknięty Wykonany przez firmę Apis system wentylacji z centralą od kilku lat sprawuje...
~Ireneusz Osękowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Wentylacja z rekuperacja wątek zamknięty Firma Apis montowala u mnie wentylacje w raz z centrala StorAir, instalacja...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry