Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rekuperacja. Polecam Dzień dobry. Jeśli ktoś czyta ten wpis oznacza to, że jest zainteresowany...
~Gruba R.
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 października 2017

Przedszkole Szczerze polecam usługi firmy "Apis". Praca została wykonana profesjonalnie...
~Małgorzata Kuleszewicz
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 września 2017

Polecam, Mosty. Witam. Odkąd zainteresowaliśmy się wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła...
~Jerzy
0

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Wszystko zrealizowanie bez zastrzeżeń Montaż rekuperacji w domku jednorodzinnym, począwszy od wyceny do realizacji...
~Łukasz
0

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2017

WENTYLACJA MECHANICZNA Zanim zdecydowałem się na montaż instalacji wentylacji mechanicznej z...
~Klient 2016
0

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 lutego 2017

Inwestor prywatny Wykonane 2 osobne instalacje w budynku 2 lokalowym. Działają sprawnie i...
~Krzysztof
0

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 stycznia 2017

Rekuperacja Polecam usługi firmy Apis. Właściciel Pan Marek podszedł do mojego problemu...
~Sebastian
0

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 stycznia 2017

Zadowolony klient Szukałem firmy która zainstalowałaby system wentylacji (wraz z rekuperatorem)...
~corona-dent.pl
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2016

Rekuperator i instalacja Spotkałem się z właścicielem na etapie stanu surowego. Wywarł na mnie dobre...
~Szymon
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2015

Polecam projekt, wykonanie i konserwacje. Wykonany przez firmę Apis system wentylacji z centralą od kilku lat sprawuje...
~Ireneusz Osękowski
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 grudnia 2014

Wentylacja z rekuperacja Firma Apis montowala u mnie wentylacje w raz z centrala StorAir, instalacja...
~Jarek
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

11

wątków

do góry