Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Zdecydowanie polecam. Profesjonalna i niezawodna szkółka pływania.
~Anna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Sylwia - opinia Syn pobierał naukę a obecnie ćwiczy, od 7 roku życia, czyli prawie od 10...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Magda - opinia Polecamy, fajni trenerzy, dzieci zadowolone, a kontakt z panią Anią na 5+!
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Monika - opinia Wspaniała szkółka pod każdym wzgledem
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Toudek - opinia wątek zamknięty Miła i profesjonalna kadra instruktorska
~Toudek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

sylwia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście.
~sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

DorotaKrawieczynska - opinia wątek zamknięty Syn bardzo zadowolony.Polecamy i namawiamy.
~DorotaKrawieczynska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam szkole dla dzieci. MIla atmosfera, dobre podejscie do dziecka. Moj...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Polecam szkołę pływania Aquaswim :) wątek zamknięty Jeszcze rok temu syn wchodził do jeziora zaledwie do kolan i za nic w świecie...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Malwina - opinia wątek zamknięty Chodzę tam ze swoją córeczka od zeszłego roku. Jestem bardzo zadowolona z...
~Malwina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Polecam AQUASWIM wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę pływania AQUASWIM. Nasza córeczka w ciągu roku z...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Bardzo dobrzy fachowcy wątek zamknięty Wspaniała szkółka. Moje dzieci uczęszczają do niej od kilku lat. Postępy,...
~Marta D.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Trafiłyśmy do Aquaswim trochę przez przypadek, odpowiadały mi godziny zajęć....
~basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Aquaswimm wątek zamknięty Zajęcia praktyczne prowadzone bardzo dobrze w milej atmosferze. Ceny bardzo...
~otto
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Marlena - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam SZKOŁĘ PŁYWANIA - AQUASWIM - profesjonalna kadra, bardzo...
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Całym sercem z Aquaswim:) wątek zamknięty Moje czteroletnie dziecko rozpoczęło naukę pływania w rekomendowanej szkółce...
~Mama Lenki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

serdecznie polecam wątek zamknięty Mój 9-letni syn przystąpił do Aquaswim w wieku 8 lat. Od 4 roku życia pływał...
~Lida
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Dzięki nauczycielom ze szkoły Aquaswim moje dziecko polubiło pływanie i nawet...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Aquaswim wątek zamknięty Polecam tę szkółkę pływania ze względu na podejście kadry do dzieci - syn był...
~M.Ogrodowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

AQUASWIM wątek zamknięty Szkółka na bardzo wysokim poziomie nie tylko pod względem nauczania . Miła,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry