Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jaro - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze zorganizowana firma, obsługa techniczna gotowość auta do użycia...
~Jaro
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Super Wypożyczalnia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi . Autko podstawione na czas pod miejsce...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2013

Super Wypożyczlania wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem miłej szybkiej i ekspresowej obsługi . Skorzystałem z...
~Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Jestem zadowolony z firmy Ascar wątek zamknięty Kilka dni temu miałem wypadek samochodowy i mój samochód został odholowany...
~Bartosz Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Polecam wypożyczalnie Ascar i pozdrawiam Pana Łukasz wątek zamknięty Przyjechałem z rodzina na wakacje do trojmiasta z Podkarpacia. Przyjechaliśmy...
~Bartosz i Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

... wątek zamknięty ustaliłem rezerwację na piątek do poniedziałku rano. W środę dosałem telefon...
~Baku
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

(.,...) wątek zamknięty Podzielam opinie mojego poprzednika "niedoszłego Klienta" też...
~OSTRZEGAM!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

niedoszły Klient - opinia wątek zamknięty Staliśmy przez dwie godziny w umówionym miejscu i czekaliśmy na odbiór...
~niedoszły Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Niepoważny wątek zamknięty Mimo rezerwacji telefonicznej i mailowej auta z 3 tygodniowym wyprzedzeniem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

git wątek zamknięty Jestem stałym klientem i polecam autka są w przystępnych cenach
~git
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

Slabiutka firma wątek zamknięty Niestety ale firmy nie polecam, kiepskie auta w slabym stanie.......raczej...
~J&J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry