Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super fachowiec wątek zamknięty Pan Bartek u mnie wykonał okna z pustaków szklanych. Praca została wykonana...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Piękna współpraca, świetna realizacja. Serdecznie polecam!
~Natalia Walewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

gruntowna przebudowa i remont kuchni wątek zamknięty P. Bartka poznałem u przyjaciół, gdzie wykonywał w domu kompleksowe prace...
~Zenin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

3 remonty w ciągu 6 lat wątek zamknięty Z panem Bartkiem współpracuję już 6 rok i bardzo z żoną sobie tą współpracę...
~Jarek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Pan Bartek wykonał u mnie podwieszany sufit i kafelki na ścianie w kuchni....
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Polecam, ale wątek zamknięty Firmę Aba znaleźliśmy przypadkiem na stronie Trójmiasta, zachęciły nas dobre...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

remont lazienki wątek zamknięty Pan Bartek właśnie zakończył generalny remont łazienki. Polecam jego prace za...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Remont łazienki wątek zamknięty Pan Bartek jest bardzo rzetelną i profesjonalną osobą Jakość wykonania prac...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Remint kuchni wątek zamknięty Firma Aba w 2011 r. wykonywała prace remontowo - malarskie w domu naszego...
~Zenon M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Firma ABA wykonywała u mnie malowanie w 3 pomieszczeniach i na realizację nie...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Gorąco polecam i sama na pewno skorzystam ponownie wątek zamknięty Pan Bartek ułożył u nas kafle. Po przykrych doświadczeniach z inną ekipą...
~Maya
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Rzetelny, uczciwy, kreatywny wątek zamknięty Pan Tyszka jest rzetelnym i bardzo kreatywnym fachowcem. Potrafi doradzić,...
~Lech
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

szybki remont wątek zamknięty polecam, solidnie wykonana praca, w dobrym tempie i za dobra cene.
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

solidność i uczciwość wątek zamknięty Jestem klientką firmy ABA od lat. Korzystałam z usług kilku firm...
~Olga S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Ocena prac wątek zamknięty Firma pana Bartka wykonywała u mnie w czerwcu 2013 remont 2 tarasów oraz...
~JM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

remont kuchni wątek zamknięty remont przeprowadzony szybko, czysto i sprawnie, firma godna polecenia
~jolacisowa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

znowu u mnie wątek zamknięty Firma ABA robiła u mnie kolejny remont / łazienka / tak jak za pierwszym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Firma godna polecenia wątek zamknięty Ekipa Aba wywiązała się z wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim...
~Paweł Balcer - Sokółka Zielenisz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Solidna ekipa wątek zamknięty Chyba ostatnia solidna ekipa remontowa w Trójmieście. Szczerze wszystkim...
~Łukasz Bartnik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Nie ma lepszych :) wątek zamknięty Z firmą ABA współpracuję od roku 2006. Zrobili mi w sumie 4 łazienki,...
~Mieczysław - Rumia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

32

wątków

do góry