Widok

Abramowicz sprzedaje targi CFC? Co myślisz?

Po prostu zastanawiałem się, dlaczego ludzie mieliby uważać sprzedaż Abramowicza za chelsea za uczciwą rzecz? Kochał swój klub, działa od ponad 2 dekad. Potem narasta na niego jakaś obłudna presja, która powoduje, że jego rosyjski i jego rzekome koneksje zostają wprowadzone, cokolwiek to znaczy. Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przeszkadza własność miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (wojna w Jemenie, zbrodnie wojenne, w których zginęło ponad 2500 dzieci w atakach koalicji zjednoczonych i saudyjskich), Newcastle (Saudyjczycy odcinają głowy dziennikarzom, których nie lubią - w obcym kraju, zbrodnie wojenne, pogwałcenie praw kobiet...), własność mufc w usa (rozpoczęło wiele wojen w Afryce, niszczenie krajów, zbrodnie wojenne...) i lista może być długa.... uważam to za głupie i niestosowne, i przykro mi dla Abramowicza, który moim zdaniem nie był przeciętnym właścicielem tylko po to, żeby zarobić. Oczywiście to był biznes, ale wciąż trochę inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu zastanawiałem się, dlaczego ludzie mieliby uważać sprzedaż Abramowicza za chelsea za uczciwą rzecz? Kochał swój klub, działa od ponad 2 dekad. Potem narasta na niego jakaś obłudna presja, która powoduje, że jego rosyjski i jego rzekome koneksje zostają wprowadzone, cokolwiek to znaczy. Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przeszkadza własność miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (wojna w Jemenie, zbrodnie wojenne, w których zginęło ponad 2500 dzieci w atakach koalicji zjednoczonych i saudyjskich), Newcastle (Saudyjczycy odcinają głowy dziennikarzom, których nie lubią - w obcym kraju, zbrodnie wojenne, pogwałcenie praw kobiet...), własność mufc w usa (rozpoczęło wiele wojen w Afryce, niszczenie krajów, zbrodnie wojenne...) i lista może być długa.... uważam to za głupie i niestosowne, i przykro mi https://showbox.tools/ https://speedtest.vet/ dla Abramowicza, który moim zdaniem nie był przeciętnym właścicielem tylko po to, żeby zarobić. Oczywiście to był biznes, ale wciąż trochę inny.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry