Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Moja ocena jest wywazona wątek zamknięty Trudno mi ocenić wyposażenie, dokonano oceny mojego chodu , zlecono wykonanie...
~Barbara
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Indywidualne wkładki wątek zamknięty Dość długo czekałem na wizytę, ale było warto. Świetny kontakt, duża wiedza,...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Joanna wątek zamknięty Dzięki Panu Kamilowi Odzyskałam swoje życie. Ten przemiły człowiek swoim...
~Joanna Kowalska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Super rechabilitacja wątek zamknięty Gorąco polecam. Profesjonalna i przemiła obsługa. Rehabilitacja na najwyższym...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Fala uderzeniowa wątek zamknięty Do Centrum skierował mnie lekarz z powodu ostrogi piętowej. Fala uderzeniowa...
~Kate
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług. Już po pierwszej wizycie odczułem znaczną...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Wkładki indywidualne wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i doradztwo. Przez ostatnich kilka lat borykałam się z...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Orteza i zabiegi z fali uderzeniowej wątek zamknięty Od ok.miesiąca bolał mnie strasznie nadgarstek, prawdopodobnie przeciążony....
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

komputerowa diagnostyka chodu + wkładki ortopedyczne wątek zamknięty Do Centrum skierował mnie Ortopeda i teraz rozumiem dlaczego. Kompleksowe...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry