Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Partycja - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo gorąco Kancelaria. Pani Mecenas Honorata Janik-Skowrońska jak...
~Partycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Krystyna - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Mecenas Honoraty Janik Skowrońskiej...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

brak zaangażowania w sprawę wątek zamknięty brak zaangażowania sprawę a sprawa sama się nie wygra, nie miała pomysłu na...
~alicja
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Najlepsza Pani Mecenas wątek zamknięty Szczerze polecam korzystanie z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Najlepsza ♥️ wątek zamknięty Z usług kancelarii p. Honoraty korzystam od 2013r. W tym czasie pomagała mi w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

skuteczność wiedza profesjonalizm wątek zamknięty Ciężka sprawa rozwodowa z orzekaniem o winie, opieka nad małoletnimi dziećmi,...
~wdzięczna klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu wiedzy, profesjonalizmu i klasy...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Zasłużony pozytyw ! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do sprawy z wymarzonym wynikiem końcowym....
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Przez 5 lat pani mecenas honorata janik-skowronska i jej kancelaria...
~PAWEL
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Polecam. wątek zamknięty Pani Mecenas Honorata Janik - Skowrońska to adwokat z wielką wiedzą,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

sprawa o rozwód wątek zamknięty polecam tą kancelarię. konkretnie, rzeczowo i na temat. Sprawa była trudna,...
~rozwódka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Najlepsza... wątek zamknięty Najlepsza adwokat!!Wygrała moją sprawę, a było trudno. W czasie sprawy...
~Jaro P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Polecam.. wątek zamknięty Moje doświadczenia z Panią Mecenas i jej całym zespołem w kancelarii są...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Super Pani MECENAS wątek zamknięty Z przyjemnością podzielę się swoją opinią na temat profesjonalizmu Pani...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Odradzam wątek zamknięty Nie polecam usług p. mecenas nikomu. Bardzo słabo oceniam jej postawę w moim...
~Marcin
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Bardzo dobra i skuteczna Pani Mecenas. wątek zamknięty Bardzo dobry Fachowiec. Mądra i przede wszystkim skuteczna.Rzetelnie mówi o...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Pełen profesjonlizm i zaangażowanie wątek zamknięty Nasza sprawa dotyczyła walki o naszą najukochańszą córeczkę. Dzięki ogromnemu...
~Małgorzata J.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani adwokat prowadziła moją sprawę spadkową. Zanim do niej trafiłam...
~lato
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Skorzystałam z usług Pani Mecenas - prowadziła mi sprawę rozwodową oraz...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

skuteczny prawnik wątek zamknięty skorzystałam z usług Pani Mecenas w dwóch sprawach - rozwód i majątkowej. W...
~Elżbieta P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry