ale nie trzeba kupowac karnetu mozna płacić przy kazdych zajeciach tak było niewiem jak jest teraz.to mozna zadzwonic czy sa napewno i sie przychodzi z ulicy ;-)
Mieszkam na przeróbce.Zajrzałam tam do nich na stronke i tak się zastanawiam,czy jak przyjdę "z ulicy" tuż przed zajęciami to czy będę mogła wykupić od razu karnet,chociaż muszę to jeszcze przemyśleć,bo nie wiem czy wytrwam...