Widok

Afty-jak i u kogo to leczyć ???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mój mąż chyba od zawsze ma afty w jamie ustnej:( ale od 2 tygodni ma biały nalot i czerwone kropki na jęzku (zapewne drożdżaki) no i oczywiście ogromne afty, przez które mąż nie jest w stanie jeść. Testował chyba wszystkie produkty dostępne w aptece a lekarz nic tylko co miesiąc antybiotyki i produkty typu aftin, które stosuje sie w pleśniawkach u niemowalaków ! Antybiotyk, który teraz stosuje zaostrzył tylko objawy :( Już nie pytam czy znacie jakieś produkty, które pomogą ale czy znacie kogoś kto jest w stanie mu pomóc- po prostu dobry lekarz może być też prywatnie. Dziękuje za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra podobnie jak Twoj mąz cierpi z powodu aft i ogolnego zapalenia jamy ustnej.Niestety za wiele sie nie da z tym robic, aftin , specyfiki do plukania jamy ustnej na stan zapalny. Ostatnuio lekarz przepisal nystatyne w tabletkach i po kiku dniach przeszlo, Niestety z pewnoącią powroci predzej czy pozniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypomnialo mi sie jeszcze ze najwiecej na ten temat wiedza dentysci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dentysci nie wiedza bo bylem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niemowlakom sie smaruje moczem ;) pomaga lepiej niż aftin ;) Ale mąż pewnie na to nie pójdzie, hehe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dario wstyd się przyznać ale i ta metoda była sprawdzana :p wszędzie i we wszystkim szukamy ratunku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie zadziałął płyn do płukania jamy ustnej - Listerine. Już zbierałam się do lekarza, ale że był to weekend, to płukałam czym popadnie.

Wiele lat temu wyleczyłam się propolisem - ta sama sytuacja - weekend, więc wywróciłam całą apteczkę i wypróbowałam jakiś stary propolis ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dawno temu byłam z córką w Szwecji też przyplątały się jej pleśniawki i do tego stopnia, że zrobił się jej stan zapalny. Dali nam na to, dżem z czerwonej porzeczki ze słodzikiem( nie z cukrem), pomogło szybko i skutecznie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo a o tym nie słyszałam napewno wypróbuje. Dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko że tym razem mąż ma dwie afty nawet w gardle więc ciężko byłoby mu płukać ;/ ale dzięki za pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gardło też płukałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym poszła do dentysty. Kiedyś miałam mega aftę po zabiegu chirurgicznym. Dentysta mi ją czymś wysmarował i bardzo szybko się zagoiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gani a czy ta wizyta u dentysty byla w związku z aftą czy przy okazji leczenia ząbka? Bo nie wiemy co powiedziec jak zadzwonimy ze wizyta w sprawie afty? Przepraszam ze męcze;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może miał ktoś doczynienia z grzybicą jamy ustnej?? do jakiego lekarza się udać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój mąż też miał problemy z aftą i pani stomatolog poleciła mu kupić maść Solcosteryl-(kosztuje 30zl.) Pomogło,narazie się nie nawraca,ale nawet gdyby to ma maść.To malutka tubka ale starcza na dłudo.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo niesłyszałam o tej maści będzie musial wyprobowac:) dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry