Wspaniała Lekarz z powołaniem. Pani Dr zależy aby niczego nie pominąć,nic nie bagatelizuje i dba o każdy szczegół tak aby nic nie zagrażało przyszłej mamie i dziecku. Całą ciążę czuliśmy się zaopiekowani i wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach. Pomimo zagrożonej z kilku stron ciąży dotrwaliśmy do końca i od 2 miesięcy jest z nami na świecie nasz mały skarb ️ . Polecamy Panią Doktor całym ️