Widok

Agnieszka Tomasińska - ginekolog. Proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Prosze o opinie o pani doktor Agnieszce Tomasinskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wg mnie kompetentny lekarz, zawsze z uśmiechem na buzi. Ma super podejście do pacjenta. Mialam przyjemność poznać Pania Doktor w Szpitalu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim szpitalu pracuje Pani doktor?
W jakim jest mniej więcej wieku, bo szukam kogoś młodego, komu jeszcze się chce i nie jest wpalony?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje w Redłowie, jest przesympatyczna i naprawdę pomocna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkałam ją w szpitalu Morskim w trudnej sytuacji poronienia zagrażającego...była tak pełna zrozumienia, wspaniale się mną zajęła. Czułam się tak, jakbym była jej jedyną pacjentką:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny lekarz. Chodziłam do niej na nfz, kiedy zamknięto ten oddział od razu zdecydowałam się na wizyty prywatne. Wcześniej chodziłam do ginekologów, którzy na większość moich problemów mówili, że "jestem młoda i to normalne". Dopiero Pani Agnieszka profesjonalnie do mnie podeszła. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia pełnym ciepła i zrozumienia dla pacjentek w każdym wieku godnym polecenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakies nowe opinie o pani dr? Zastanawiam sie nad prowadzeniem ciazy u pdr?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przesympatyczna, bardzo pomocna, super zajjmuje si nawet ciezkimi przypadkami, jest ciekawa nowej wiedzy, poszukuje nowych rozwiazan dla swoich pacjentow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki jolu za opinie :) ktoś jeszcze jakies?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam Panią Doktor. Jest super, zawsze uśmiechnięta, wszystko wyjaśnia, kompetentna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam dziś u niej na USG prenatalnym. Pani doktor bardzo wnikliwa, nie spieszyła się podczas badania, wszystko opowiadała. Pamiętam ją ze szpitala, sympatyczna i życzliwa.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byla Pani na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo kompetentna lekarka. Prowadziła moje dwie ciąże. Ma wspaniałe podejście. Polecam jak najbardziej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Pani dr przyjmuje gdzieś na NFZ? Miałam przyjemność poznać Panią dr przez chwilę w szpitalu, jest niesamowita, dokładna i ma szeroka wiedzę nie tylko z ginekologii. Ze względu na problemy które trzeba regularnie monitorować potrzebuję takiego lekarza, który pracuje na NFZ i w poradni i w szpitalu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam.
Może i jest miła. Robi długie usg, ale chyba tylko po to żeby cyknąć ładne zdjęcie na usg 3D. Badanie czasem trwało i pół godziny.

Co z tego skoro moje dziecko urodziło się w stanie krytycznym z bardzo ciężka wada serca która mogłaby zostać operowana jeszcze w ciąży?
Potwierdza mi to każdy kardiolog który nas konsultuje i robi wielkie oczy ze pani doktor nic nie zauważyła, bo akurat TA wada jest wykrywalna, zwłaszcza w takim stanie w jakim było dziecko.

Pani doktor nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jeszcze raz nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

może USG nawalilo ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w takim razie nawało co miesiąc przez pół roku.
Trochę dziwne, ale może takie pechowe przypadki mnie spotykały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś ma jakieś świeże informacje o Pani doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam, jedną ciąża prowadzona wzorowo, druga niestety wady genetyczne płodu, więc usunelam ciążę. zdecydowanie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie byłam w ciąży, natomiast polecam jako lekarza dla kobiet w każdym wieku, za Jej podejście do pacjentki. Delikatna w trakcie badania i bardzo taktowna, wszystko wytłumaczy. Można z Nią porozmawiać na każdy temat, nie tylko ginekologiczny. Nie ocenia a doradza, dla Niej nie ma głupich pytań, a niekomfortowe pytania odpowiada tak, że potrafi uspokoić pacjentkę. Dodatkowo ma wiedzę z różnych dziedzin medycyny, jeśli czegoś nie wie, to odsyła dalej podając namiary. Szkoda że nie przyjmuje na NFZ w poradni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi. Możliwe że aparat był ogólnie kiepskiej jakości albo faktycznie brak wiedzy lekarza, zdarzają się różne przypadki. Jeśli uważasz że to ewidentnie wina lekarza, to trzeba było oddać sprawę do sądu lub kolegium lekarskiego, zwłaszcza jeśli kardiolog potwierdza że można było to zauważyć wcześniej. Gdyby to mnie dotyczyło, to bym tak zrobiła, tam by ocenili sytuację, być może przyznaliby odszkodowanie, które przydałoby się na leczenie Waszego dziecka. Oskarżanie lekarza o błąd i niepróbowanie udowodnienia tego przed sądem jest mało wiarygodne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry