Widok

Agresywne psy

Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która okazała się strasznie agresywna. W chwili kiedy była tylko ona i jej partner wszystko było ok. Ale potem doszły dwa huskie siberiany. Suczka walczyła z drugą suczką do krwi i nie raz trzeba było zszywać psy i członków mojej rodziny (umarła przez jedną walkę). Po śmierci tej pierwszej przygarnęliśmy kolejną psinkę. Mój pies zaczynał już od szczenięcia próbować nad nią dominować co odbiło się tak że kiedy podrosła zaczęły się strasznie gryźć. Nie nie pomaga. Starsza ma kaganiec i osobny kojec na dworze do którego wchodzi kiedy trzeba gdzieś wyjechać. Odseparowaliśmy je jak tylko się da ale wystarczy spojrzenie na drugą i już szału dostają... Obie suki są teraz w ciąży i boję się że w końcu któraś przez to poroni... Nie pomaga fakt że kiedy psinki się gryzą to pozostałe psy rzucają się na tą która przegrywa... Może wie ktoś co z tym zrobić? (jedna suczka ma 5 lat a druga 2 lata)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potrzebna Wam porada behawiorysty, jak rozmiescix psy, ile poswiecac im czasu. Sa tez obroze feromonowe ktore pozwalaja ulozyc relacje w grupie. Dlaczego rozmnazasz psy? Prowadzisz hodowle?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakaś patologia,po co powiększać stado na silę psów ktore się nie dogadują,świadome narażanie zdrowia i życia psów,plus rozmnażanie,chyba przyda się inspekcja...
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie radzisz sobie z psami. Oddaj do adopcji ale każde osobno. I zostaw sobie jednego. Naucz się postępować z psami,albo wogóle odpuść sobie. One się u ciebie męczą.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmnażanie agresywnych suk to skrajna nieodpoweidzialnośc.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Psy z problemami. Potrzebny behawiorysta. Jak można je rozmnażać? Rozumiem, że mają uprawnienia hodowlane zdobyte?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

psy rasowe,kolejne, w ciąży, gryzą się ,Czy to nie jakaś pseudohodowla?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

do góry