Akademia Językowa

Szkoły językowe

Gdynia, Świętojańska 23/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Ja też polecam. Ujęli mnie tym, że bardzo im zależy na tym, żeby nauczyć....
~Przemek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

ŚWIETNA SZKOŁA! wątek zamknięty Zacząłem do nich chodzić chyba rok temu i muszę powiedzieć, ze jestem...
~RomekT.
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Godni polecenia! wątek zamknięty Niskie ceny, bardzo wysoki poziom, zaangażowani lektorzy, dobre wyposażenie,...
~Czeq
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Akademia Językowa to dobry wybór wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Podobał mi się system nauczania,...
~Matt
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2013

polecam wątek zamknięty Metoda idealna dla osob ktore nie mogą usiedzieć w miejscu i roznosi je...
*Kropeczka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2009

Dobra atmosfera i skuteczne metody wątek zamknięty Moje doświadczenia z Akademią w Gdyni są bardzo dobre. Mili ludzie, zawsze...
~Jerzy
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Uczyłam się w Akademii rok, wcześniej chodziłam tam na callana. Jestem bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Polecam wątek zamknięty W wakacje ukończyłam 2 tygodniowy intensywmy kurs języka angielskiego,...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Chodziłam do Akademii Językowej przez 2 lata, niestety przeprowadziłam się i...
~Ala888
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty od czasu zmiany włąściciela wszystko zmieniło się na lepsze wygląd sal i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

akademia wątek zamknięty Witam wszystkich, Jeśli chodzi o atmosferę w szkole to mówiąc najprościej -...
~Jarek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Półkolonie letnie dla dzieci wątek zamknięty Polecam wszystkim Półkolonie organizowane przez Akademię Językową w Gdyni....
~Zadowolona Mama
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Polecam, jeżeli ktoś chce mówić po angielsku to tu jest to możliwe oczywiście...
~Jarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

akademia językowa - polecam! wątek zamknięty polecam wszystkim taką formę nauki języka. Częsta konwersacja z lektorem,...
~paula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Bardzo skuteczna metoda nauczania. Całe zajęcia to konwersacje między...
Adam12
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

hm... wątek zamknięty Nauczyciele są cudowni. Jak bym miała takich nauczycieli na studiach nauka...
~kisiii
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Stefan - opinia wątek zamknięty Ogólnie atmosfera w szkole bardzo sympatyczna, sprzyja szybkiej nauce....
~Stefan
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

polecam wątek zamknięty świetna metoda, idealna dla osób których może nudzić standardowy tryb nauki....
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

świetna szkoła !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Uczestniczyłam w intensywnym kursie letnim - przez 3 tygodnie nauczyłam się...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

Szkoła jest ciekawa ! wątek zamknięty Witajcie ! Sprawa generalnie zależy od doświadczeń indywidualnych. Ja...
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

20

wątków

do góry