Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna szkoła. wątek zamknięty Po oblaniu 3x egzaminu w innej szkole, miałem przyjemność jeździć z panem M....
~Janusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Najlepsza szkoła w trójmieście wątek zamknięty chciała bym bardzo podziękować całej załodze Akademii za super przygotowanie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Polecam!!! Zdałem za pierwszym razem! wątek zamknięty Polecam w 100% . Porządne przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i...
~Grzegorz Trąmpczyński
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Akademię Prawa Jazdy ;) szkoła najlepsza z...
~D.B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Gorąco polecam!!!!!!! wątek zamknięty Pragnę dołączyć do grona zadowolonych absolwentów APJ .Dzięki wykładom...
~S.M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Akademia Porządnych Kierowców :-) wątek zamknięty Konkretnie i porządnie ! Przygotowanie do egzaminu w Akademii Prawa Jazdy to...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2010

Polecam. wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej szkoły. Bardzo polecam...
~M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

cd... wątek zamknięty Jeśli chodzi o część praktyczną...Osoba, której poświecę kolejny akapit jest...
~Marta Drozdowska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

Zdany egzamin za pierwszym razem !:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, Szybko i solidnie. Szczerze polecam...
~Marceli M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

Polecam :) wątek zamknięty Szkoła w 100% warta polecenia. Zdałam na 1 razem!!! Szczególne podziękowania...
~Zuza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

INSTRUKTOR ROKU !!! - Maciej Jakubiak ! wątek zamknięty Kilka dni temu zdałam egzamin!!! Jestem bardzo szczęśliwa i pewna, że...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

za pierwszym podejściem :D wątek zamknięty Otóż pragnę dołączyć się do opinii - Akademia to naprawdę najlepsza...
~Szczęśliwa Kierowczyni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

polecam bo takiej drugiej szkoły nie ma wątek zamknięty pozdrawiam także Pana Marka Kłosa bo choć nie miałam okazji z nim jeździć to...
~Jarzębinka:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

EGZAMIN - ZDANY! wątek zamknięty Gdy po trzech latach przerwy probowałam "reaktywować siebi"e do prawa jazdy,...
~misialinka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

Faktycznie są najlepsi !!! wątek zamknięty Hurrraaaa!!! Właśnie wróciłam z egzaminu z Gdyńskiego PORD-u - egzamin zdany...
~Weronika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Wiktor Jodłowski - opinia wątek zamknięty przyszedłem na kurs posiadając podstawową wiedzę w zakresie teoretycznym i...
~Wiktor Jodłowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Absolutnie polecam!!! wątek zamknięty Szkoła jest świetna- obsługa przemiła (wielki ukłon w stronę pań z biura!),...
~Anit
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Ania Z. - opinia wątek zamknięty Na kurs prawa jazdy chodziłam do innego ośrodka. Byłam bardzo niezadowolona....
~Ania Z.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

Polecam APJ wątek zamknięty Podjęłam słuszną decyzję wybierając tę szkołe.W APJ spotkałam się ze...
~Joanna Wzorek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

Satysakcja w 100% wątek zamknięty Nic dodać nic ując pełen PROFESJONALIZM.Super podejście do kursanta.Przyjemna...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2390

postów

2359

wątków

do góry