Widok

Akcja 500 plus dla 1 dziecka

Drogie samotne matki czas zoorganizować protest akcje aby 500 plus bylo przyznawane samotnym matkom bez wzgledu na ilosc dzieci.Dlaczego samotna matka wiazac ledwie koniec z koncem majac wraz z alimentami 1601 zl na 2 osoby jest za bogata na pomoc państwa a rozdaje sie tym gdzie dochod rodziny wynosi czesto ponad 10.000 tys zl.Dlaczego jestesmy pomijane prosze zainteresowane osoby o maila.banaszczykjustyna@gmail.com.pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

To zarabiasz miesięcznie ile? 800 zł? Jakoś mi się nie wydaje, że to możliwe...
Z samotnymi rodzicami jest taki problem, że bardzo ciężko ocenić każdą jednostkową sytuację. Są osoby, które figurują jako samotni rodzice, dostają 500, pierwszeństwo w żłobkach itp, a tak na prawdę po prostu się nie hajtnęli, ale wychowują razem, mają więc dużo wyższy dochód niż ten wpisany w urzędzie.. Kwestia trudna do rozstrzygnięcia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak widzisz te minusy, takze negatywne odpowiedzi... to sama sobie odpowiedz jak w Polsce traktowana jest samotna matka.
Lepiej bedzie traktowany kazdy menel!!! Nie ma sciagalnosci alimentow , opinia o samotnej matce : puszczalska kobieta!!!
Tak zyjemy w sredniowieczu, zacofaniu !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Taaa, lepiej będzie traktowany każdy menel, zastanów się co piszesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ja jestem matką trójki dzieci. Jesteśmy po ślubie 10 lat. Mamy bardzo wysokie dochody. Dzięki ciężkiej pracy i wykształceniu.
Mamy 1000zł z programu 500+ i pierszeństwo w rekrutacji w przedszkolu, darmowe bilety itd.

Płacimy wysokie podatki z których nasze państwo utrzymuje bezradnych ludzi, którzy nie są w stanie się utrzymać.

Dlaczego zamożni nie mogą być traktowani tak samo jak ci biedni?

My dajemy państwu dużo więcej niż dostajemy!!!

Pozdrawiam,
Wszystkiego dobrego !
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam 2 dzieci. Dlatego,że jesteśmy małżeństwem nasze dzieci musiały chodzić do przedszkoli prywatnych. W państwowych same dzieci "samotnych"
Teraz program 500 plus jest prosty. Jakby coś zmienić to kombinatorzy by weszli do akcji. Tak samo rodzina pełna mogłaby mieć problemy finansowe i może chcieć 500 na pierwsze. Wydajemy na dzieci i tak dużo więcej niż te 500 na każde. Mnie też to wkurza,że niezaradność się promuje, a pracowitym, dobrze zarabiających najchętniej by się pozabierało. To,że my mamy np. więcej nie znaczy,że nam to dali za darmo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Wszystkie te socjale rozleniwiają społeczeństwo, w wypowiedzi autorki słychać ton wymagający, bo mi się należy. A ile zrobiłaś by w życiu coś zmienić? Znam wiele samotnych matek i ojców, tak ojców również- osoby, które nie narzekają i nie czekają aż im ktoś da, tylko sami pracują na życie. Ciężką pracą. Kiedy ludzie zrozumiecie, że większość spraw zależy tylko od Was. Żeby coś osiągnąć trzeba na początku wiele poświęcić- czasu, potu ect. A nie myśleć o łatwej i przyjemnej drodze i mannej z nieba. To nie tak działa. Żeby inni dostali "socjal", skądś te pieniądze trzeba zabrać, nie dodrukują ich, tylko zabiorą innemu. Z jakiej racji mamy utrzymywać leni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A skad sie biora samotni rodzice? Zeby zostac rodzicem to do tanga trzeba dwojga.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, więc obydwoje rodziców powinno brac odpowiedzialność za utrzymanie dzieci (jeśli trzeba poprzez sciągalność alimentów), a nie społeczeństwo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justyno- jakkolwiek to nie zabrzmi- bierz sprawy w swoje ręce i do ciężkiej pracy. Bogatym też nikt nie daje, życie z socjalu to nie rozwiązanie. Jeśli masz kiepsko płatną pracę, to zacznij się doszkalać i ją zmień. Ta roszczeniowa postawa nic nie zmieni w Twoim życiu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam trójkę dzieci na wszystkie 500plus. Oboje pracujemy. Dzieci chodzą do państwowego przedszkola w oliwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

do góry