Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalnie wątek zamknięty najlepiej w okolicy ! duże umiejętności poparte doświadczeniem, co widać...
~Benek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

klasa i wzór dla innych wątek zamknięty Jakość, sprawność, kultura, pomoc, a wszystko za rozsądną cenę. Naprawdę wzór...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

mega pozytywnie - polecam wątek zamknięty wszystko w najlepszym porządku. 1. obsługa - mega profesjonalista, zna się na...
~rysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

R E W E L A C J A wątek zamknięty Mój pojazd po ok 3 dniach i 3 nocach w temp minus pow 12 stopni nie zapalił,...
~fw86
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i sprawna obsługa. Pan najpierw sprawdził przyrządem akumulator w...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Mega pozytyw!! wątek zamknięty Polecam wszystkim ten punkt. Dzisiaj bylem Jeep na wymianie aku i w deszczu...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Niezwykle zaskoczony :) wątek zamknięty Chciałbym polecić z całym szacunkiem, wymianę akumulatora u tego Pana. Kiedyś...
~Peugeot 508
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam ten punkt, jeśli chodzi komuś o uczciwe sprawdzenie...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Szok jaka uczciwość!!!!! wątek zamknięty Kilka dni temu wysłałem żonę na wymianę akumulatora. Zamiast go wymienić,...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Odwiedziłem ten serwis jakiś miesiąc temu. przyjechałem z nastawieniem zakupu...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Witam. Właśnie od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem akumulatora Centra...
~cwaniak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Polecam, bardzo dobry sklep! wątek zamknięty Kupiłam w tym sklepie akumulator Centry, towar bardzo dobrej jakości...
~JJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

POLECAM wątek zamknięty Jak najbardziej, sprzedawca równy gość, wszystko sprzawdził, wymienił aku,...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry