Alanya Kebap

Kebaby

Gdańsk, Kołodziejska 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bolek - ocena Nigdy więcej tam nie pójdę i innym odradzam. W sobotę wieczorem 16 września...
~bolek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 września 2023

Marta - opinia wątek zamknięty Zamawiając kebaba wegetariańskiego pan obsługujący przy kasie stwierdził do...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

W skrócie ODRADZAM wątek zamknięty Niestety taka ocena, ale Alanya należy teraz do grupy z najgorszymi kebabami...
~Pudel007
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Najgorszy kebap wątek zamknięty Naprawde obrzydliwy ten kebap, nie polecam!!
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Najlepszy i najsmaczniejszy kebab w mieście wątek zamknięty Gorąco polecam świeżo smacznie po prostu super
~Magdalena Seelaw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Omijać galerie wątek zamknięty Obsługa tępa jak buzdygan. Nie dość że dostałem złego kebaba który leżał 10...
~Stały klient Alanya centrum
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Smaczne polecamy gratulujemy super dobre doszli wątek zamknięty Polecamy elegancki miejce, Alanya piękne kurort kebap też, polecam
~Dobre doszli
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Najgorszy kebab! wątek zamknięty Byłem dziś z dziewczyną, nie jadłem kebaba miesiące i skusilem się na ten...
~Zyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Najlepszy kebab wątek zamknięty Dziwie się negatywnym opiniom. Według mnie i mojego męża Alanya oferuje...
~Gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

najlepszy kebab w 3mieście wątek zamknięty za każdym razem gdy mam ochotę wybieram ten lokal razem z Narzeczonym i...
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Jedna z moich ulubionych kebabowni wątek zamknięty Fakt, że żółty sos jest obrzydliwy. Szkoda, że w środku już nie słychać...
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

monek - opinia wątek zamknięty Mięso bardzo dobre jednak psują wszystko sosy szczególnie żółta breja
~monek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Porażka wątek zamknięty Kiedyś najlepszy kebap w Gdańsku teraz...masakra ,obsługa poniżej krytyki...
~Ataga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Coraz gorzej wątek zamknięty Za pierwszym razem, dawno temu, było smacznie, za drugim podobnie. Po długim...
~Qwer
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Lokal na Morenie wątek zamknięty W lokalu na Morenie sa do tego stopnia bezczelni, ze zamiast dawac kebaba z...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

najgorszy kebab w Gdańsku :( wątek zamknięty kiedyś robili tam naprawdę dobre kebaby, ale od dłuższego czasu zmienili sosy...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Zmienić obsługe! wątek zamknięty Kebap jaki mi podano normalny jak każdy inny, powiedziałabym że smaczny....
~kate
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam!!! Byłam ostatnio, obsługiwała mnie bardzo nieprzyjemna pani...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

PYSZNY KEBAP W DOBREJ CENIE wątek zamknięty POLECAM W 100%, BYLIŚMY WCZORAJ Z MĘŻEM, KEBAP SUPER W PRZYSTĘPNEJ CENIE...
~RODZINKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Moja ulubiona kebabownia na Starówce! :D Maja na prawdę dobrego duruma i do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

28

wątków

do góry