Widok

Alarm dla domu jednorodzinnego

Szukam dobrej i sprawdzonej firmy instalującej alarmy w domach. Możecie kogoś polecić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoń 660 400 112
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vestram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Waldemar Florczyk 601645 452
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czujnik ruchu i zmierzchu w przedpokoju, zmywarka, czasowy wyłącznik oświetlenia w sypialni, czujniki ruchu i zmierzchu wzdłuż ścieżki przed domem. włącznik wifi oświetlenia przed domem

Można sie też zastanowić nad montażem monitoringu:
https://twojepc.pl/news41513/System-monitoringu-IP-nowoczesne-zabezpieczenie-domu-dla-kazdego.html

Na stronie jest opiane, jak dobrac odpowiedni system monitoringu do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Założenia bardzo słuszne ale alarm włamaniowe, automatyka domowa: sterowanie roletami, czujniki zalania sterujące zaworem doprowadzającym wodę do budynku, sterowanie oświetleniem czy bramami i to wszystko jeszcze przez apkę, nie będzie kosztować 3k zł.

Moim zdaniem skontaktuj się z jakimś instalatorem, doradzi Ci możliwe opcje alarmu. Odpowiednie systemy zabezpieczeń doradzi firma ASD.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry