Albione

Odzież męska

Gdańsk, Przywidzka 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka i Michał - opinia Bardzo profesjonalna obsługa. Dziękujemy Pani Lilianie, która doskonale łączy...
~Agnieszka i Michał
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 lipca 2023

Artur C - opinia Obsługa, jakość materiałów, oferta - na najwyższym poziomie (dziekuję Pani...
~Artur C
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 czerwca 2023

Robert, Tczew - opinia Profesjonalizm, gust, podejście do klienta, znajomość tematu - wszystko na...
~Robert, Tczew
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Michał - opinia Pani Julita nie dość sprawiła że wyglądam jak milion złotych, to była...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

Maciej - opinia Profesjonalna obsługa. Szukałem garnituru ślubnego i bardziej stawiałem na...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 czerwca 2023

Anna - opinia Weszliśmy z narzeczonym do Albione przypadkowo, planowaliśmy obejrzeć...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

MiK - opinia Niesamowita wizyta i 100% profesjonalizm. Garnitur dobrany pod specjalną...
~MiK
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Anna - opinia Zbliża się ślub córki i pilnie potrzebny jest garnitur. Trafiliśmy na salo ,w...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Tomasz - opinia Na garniturach znałem się raczej średnio, a pilnie potrzebowałem czegoś co...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Rafał - opinia Bardzo dobra jakość produktów w przystępnej cenie. Świetna obsługa ....
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam obsługę w Gdańsku . Profesjonalizm w każdym calu. Obsługa, znajomość...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

przyjemne zakupy wątek zamknięty Odwiedzam różne salony z odzieżą męską ale profesjonalizm stawiam na...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Aga - opinia wątek zamknięty Bardzo nieprofesjonalna obsługa w Albione w Gdańsku - nie polecam! Pani...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Dobra korelacja ceny do jakości wątek zamknięty Dobra jakość materiałów użytych do uszycia Garniturów i koszul. Bardzo dobre...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Ocena po roku użytkowania garnituru oraz zestawu casualowego wątek zamknięty W Albione Gdańsk kupowałem garnitur ślubny, koszulę i muchę z poszetką :)...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry