Widok

Alkohol

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Robię bardzo duże wesele na ponad 120 osób i myślę jaka wódka byłaby najlepsza ponieważ nie chce kupować zbyt drogiej bo już dość pieniędzy wydałam :/ proszę doradźcie mi.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My tez kupiliśmy de lux za 17.39 w biedronce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego berbeluchy? z reguły lepiej kupić wódkę, którą choć większość pije finlandia jest dobra ale nie każdemu wchodzi w gusta a de lux jest w miarę znana i przeważnie na imprezach się ją pije a to, że jest tania nie znaczy że jest gorsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas się nie pije de lux. ohydna wódka... krupnik/wyborowa jeśli już. I wcale nie są dużo droższe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka prawda, ze nie da sie wszystkimdigodzic jakby sie chcialo.
Nie uwazam, ze jest w tym cos zlego kupic tansza wodke od Finlandii.

Dzis jade po Krupnik za 16.12 i licze, ze goscie nie beda narzekac.
A cena super, jak dla mnie ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie jest po 16,12?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hurtowni w Pruszczu Gdańskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zetka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam wyborowa 0.7 i wlasnie Krupnik z Biedronki- i nie bylo nikogo kto by narzekal lub sie zle czul.
Natomiast de lux nie polecam- kiedys byla super, teraz niestety sie pogorszyla i ostatnio mialam po niej taki zgon rano ze myslalam ze umre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krupnik,żubrówka biała,luksusowa ale NIE czysta De luxe RADZIECKIE PALIWO RAKIETOWE-jeden z możliwych śmieci a dlaczego jest tania ? bo to syf robiony taśmowo jak tyskie,harnaś i tanie wino miodowo lipowe.......
Czasami lepiej zapłacić więcej aby nie podać gościom syfu i mieć obrobioną d... że kupił tanie g.. i być narażonym na zatrucia po tym SUPER ZNANYM trunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
MY mamy luksusową 190butelek na 90 osób.Zobaczymy jak będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pałacowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hurtownia Zet w Pruszczu Gdańskim, wódka tania :)
kupiłam 150 butelek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaką wódkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krupnik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny w którym miejscu w Pruszczu jest hurtownia Zet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obok biedronki, ktora wyglada jak wielka stodoła,

http://www.fhzet.stg.pl/?p=6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no to ok. czyli nie w Pruszczu a w Pszczółkach.......... już myślałam że jakąś filię w Pruszczu mają a ja niepotrzebnie do Pszczółek jeździłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny Przepraszam Was, ale babola strzeliłam!!!!
To jest Hurtownia w Pruszczu Gdańskim, ALE nazywa się ALTIPLUS
ul. Nowowiejskiego 22b. i tam maja tego Krupnika po tyle. A w Hurt. Zet byłam i maja droga wódkę.
Przez to latanie ze ślubem, nawet nie dojrzałam, ze myślałam o czym innym i napisałam co innego :/ ehhhhh za dużo na głowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lidl ma tanią Gorzką żołądkową de luxe... 16,39zł - taniej nie znalazłam... kupiłam 75 butelek 0,5l na niecałe 60 osób.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry