Widok

Alkohol

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Robię bardzo duże wesele na ponad 120 osób i myślę jaka wódka byłaby najlepsza ponieważ nie chce kupować zbyt drogiej bo już dość pieniędzy wydałam :/ proszę doradźcie mi.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Gdyni jest siec sklepow alkoholowych Afroalko i wydaje mi sie ze maja najtansza wodke Gorzka zoladkowa de lux w calym trojmiescie do tego przy wiekszej ilosci mozna negocjowac ceny . Rozmawialem z wieloma osobami na codzien zajmujacymi sie alkoholem i wszyscy zgodnie potwierdzali iz obecnie na rynku jest to wodka najlepsza w swojej klasie cenowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuje za info :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep Afroalko nie moze miec taniej niz Alti plus bo sie od nich zaopatruje:) A jesli chodzi o Krupnik to na pewno Alti ma najlepsza cene na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 55 butelek wodki na 42 osoby dorosle myslicie ze starczy wesele bez poprawin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy jaka rodzina/ skład wiekowy

u nas byli znajomi w naszym wieku (nie przepadają za wódką) z rodziny sporo cioć. z 60 butelek wódki na 51 osób zostało 30 butelek (rozdawalismy przy wyjsciu z wesela) z 26 butelek wina (białe, różowe, czerwone) zostały 4 sztuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupujemy w AFROALKO za 108 butelek Sobieskiego 0,5l płacimy 16,90 zł/szt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupiliśmy przez hurtownię znalezioną tutaj - http://najlepsza-wodka.pl/gdzie-kupic Pan Tadeusz, liczone 0,7 na osobę - dwa dni wesela. skorzystaliśmy z ich promocji weselnej, nie wyszło tak strasznie drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry