~Aisha
31.61.81.*
(14 lat temu) 22 czerwca 2012 o 11:34
ja byłam w hurtowni w pruszczu gdańskim i de lux byla po 16,74 a krupnik po 16,12 i zastanawiam się na tym która bardziej będzie pasowała gościom. Z tego co wypytałam nie smakuje wyborowa i pan tadeusz więc mam mętlik w głowie...
0
0