ALWO Szczygieł & Szeliga

Warsztaty samochodowe

Gdańsk Św. Wojciech, Trakt Świętego Wojciecha 471

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rafal n - opinia wątek zamknięty serwis pod norweski przeglad (EU) polecam
~rafal n
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Ja - opinia wątek zamknięty Terminowo, z gwarancją. Polecam.
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

1000% polecam! wątek zamknięty Przy różnych diagnozach innych serwisów w ALWO postawiona prawidłowa diagnoza...
~Golf 6
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

super wątek zamknięty Bardzo szybko i sprawnie. Polecam wszystkim wlascicielem grupyVW
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam ten zakład dla użytkowników samochodów koncernu VW. Przede wszystkim...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Jak dla mnie ok :) wątek zamknięty Zadko korzystam z usług warsztatów samochodowych jednak po zakupie "nowego...
~jar28
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Drogo wątek zamknięty Oddałem auto na wymianę łożyska i nabicie klimatyzacji. Łożysko kosztowało 80...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Odradzam ten warsztat wątek zamknięty Skorzystaliśmy z naprawy bezgotówkowej po stłuczce, bo słyszeliśmy opinie, że...
~Agnieszka i Piotr
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Jak naprawiać samochód to tylko tutaj :). Szybko, profesjonalnie. W lepszym...
~Dominik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

naprawa wątek zamknięty bylem tam kilka razy , zawsze rzeczowo , to co niezbedne , nie martwie sie o...
~dariusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Z usług ALWO korzystałem już kilka razy i zawsze byłem zadowolony z ich...
~Darek S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

naprawa klimatyzacji wątek zamknięty Polecam; jednoznaczna diagnoza problemu, wcześniej byłem w 2 warsztatach i...
~Leszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

NIE POLECAM ŻADNEMU WŁAŚCICIELOWI AUDI !!!!!!!!!!! wątek zamknięty Ten pseudo warsztat to jakaś totalna porażka !!!!!! Przez 2 tygodnie nie...
~asik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Doświadczenie i rzetelność wątek zamknięty Skorzystałem z usług serwisu kolejny raz i jestem przekonany, że nie ostatni....
~Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

przegląd przedzakupowy wątek zamknięty panowie naprawdę z dużą starannością sprawdzili samochód w w szczególności w...
~kv
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2012

Pełne zaufanie wątek zamknięty Korzystam z usług tego warsztatu od wielu lat. Ponieważ, jak w przypadku...
~Marzena Nadolska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Solidny serwis wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego serwisu ,mimo że nie należą do najtańszych myślę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Robik wątek zamknięty Naprawiałem u nich m.in. zawieszenie oraz instalację hamulcową w moim VW Golf...
~Robik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Fatalny warsztat, razde omijac szerokim lukiem wątek zamknięty Bardzo niesolidny warsztat, dziwie sie, ze BOSCH nie cofnal licencji....
~Wacu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

19

wątków

do góry