Amber Side

Catering

Gdańsk, pl. Solidarności 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo porządny lokal wątek zamknięty Byliśmy w niedzielę z rodziną (9 osób z dziećmi),miła obsługa jedzenie...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Mało znane miejsce, a ze świetną kuchnią! wątek zamknięty W Amber Side miałam przyjemność jeść już kilka razy — na bufetach...
~Kama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

fajne miejsce na spotkanie towarzyskie wątek zamknięty w kwietniu 2017 roku zorganizowalem spotkanie ze znajomymi, impreza byla...
~mezczyzna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Rozsądne ceny jak za tej klasy potrawy. Nie trzeba u nich pół wypłaty...
~Marekss
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Pyszne wątek zamknięty Przepyszne zupy, spory wybór przekąsek – polecam. Na pewno warto też...
~Jozef
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Zatrułem się tam jedzeniem, długo czeka się na wszystko. wątek zamknięty W kliku zdaniach. Szybko wskazano nam miejsce, jednak potem czekanie na menu,...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Sympatyczne miejsce, polecam. Byłem tutaj pierwszy raz zaraz po zwiedzaniu...
~lucas33
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

ECS NIEDZIELNY BUFET RODZINNY DZIECI DO 12 LAT GRATIS! wątek zamknięty Bufet niedzielny 6 marca 2016. Moja ulubiona kuchnia z FRANCJI. Smacznie,...
~GDAŃSZCZANKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Krem z kukurydzy rewelacja! Pozostałe dania dobre :) Obsługa bardzo, bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

jedzenie bardzo dobre jak i wystrój wątek zamknięty Mo chłopak zabrał mnie tu na Walentynki. Kolacja bardzo dobra, nie było do...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Pierwszy brunch niedzielny w nowym miejscu wątek zamknięty Witam i dziekuje zespołowi Amber Side. Dzisiaj byliśmy z rodzina na nowym...
~Mężczyzna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Miało być odjazdowo a wyszło jak zawsze wątek zamknięty Zupa z borowików okazała się być kremem z borowików, na dodatek była po...
~Kas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Świetne jedzenie takie po którym ma się ochotę powrócić wątek zamknięty Pierwsza Nasza rodzinna wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia....
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry