Widok

AnTVświat

Wiem, że oprócz BMtF jest jeszcze kilka osób na Forum, które z własnego wyboru pozbawiły się dostępu do radia czy telewizora.
Mam pytanko.. bo coś dzisiaj zauważyłem.
Czy nie macie wrażenia, że lepiej, dokładniej, odbieracie każde usłyszane czy przeczytane słowo?
Obcięcie zdecydowanej ilości bodźców działa u mnie na postrzeganie pozostałych.
Lepiej i więcej widzę.
Lepiej i więcej słyszę.
Nawet węch i smak wydaje mi się bardziej czuły... choć nie powinno mieć to teorerytzczne znaczenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
@ sadyl

" Odstawienie TV wiiele zmienia. Masz treści, które sam chcesz poznać a nie te, które ci wtłaczają."

Popełniasz błąd dotyczący natury ludzkiej. Cała treść twojego umysłu pochodzi spoza Twojego umysłu. Twój mózg jest tworem biologicznym, podczas gdy umysł - tworem spolecznym, uformowanym przez zycie rodzinne, spoleczne.

To co się potem dzieje za sprawą telewizora, jest więc tylko kontynuacją wcześniejszego procesu. z tym, że teraz zaczynasz selekcjonować sam, a właściwie Twój uformowany w dany sposób umysł, selekcjonuje za Ciebie. I nie wiadomo, czy selekcjonuje korzystnie dla Ciebie.

Widać z tego,że nie ma możliwośći ucieczki przed prawdą jako mechanizmem oceny napływających informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie lepiej zrezygnować z tv i laptopa, tableta a zastąpić to prasą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaką prasą?!

Problem w tym, że 'prasa' ma często tych samych mocodawców co TV ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To dlaczego mój instynkt podpowiada mi, i nie tylko, aby traktować twoje wypowiedzi z dystansem graniczącym z automatycznym odrzuceniem.
Atawizm ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hydrauliczna nie jest mi potrzebna...
...ale łuparka do drewna to już jest do przemyślenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz na YT,
Jest kilka naprawdę pomysłowych rozwiązań łuparek "home made" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"łuparka do drewna" - Twój facet nie ma wgranego najnowszego patcha z tą funkcją?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Aradash:

Ewidentnie szukasz zaczepki z najbardziej wściekłą babą na FOrum, ale.. padłem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://youtu.be/BxS7hhoJqXw?t=26

Widziałem podobny mechanizm również w innych urządzeniach... ;)
Ciekawe które wykorzystanie było pierwsze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widziałem już wcześniej tę łuparkę.
To jedno z tych pomysłowych rozwiązań, o których pisałem wcześniej.
Wg mnie, budowanie czy kupowanie czegoś takiego, jeśli ma się do rozłupania kilka m³ drewna w roku, mija się nieco z sensem.
Solidny chłop z porządną siekierą (nawet cudzy, wynajęty ;) taniej wyjdzie i nie ma problemu, gdzie go trzymać.
Ale... kto bogatemu zabroni? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam kupuję już połupane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak facet wraca z budowy po 12h roboty to niekoniecznie chciało by mu się rąbać drewno ;)
Ale w każdym innym przypadku czemu nie? Podświadomie każdy facet, a szczególnie ci zniewieścieli pewnie chcą w życiu poczuć się jak facet :D
Śmiem twierdzić, że rąbanie drewna siekierą, najlepiej w przepoconym brudnym podkoszulku pewnie daje takie wrażenie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ja w garniturze raczej drewna nie rąbię ;>
Ale i satysfakcji seksualnej z tej czynności nie mam :)

Owszem.... lubię. Równie dobrze mógłbym przenieść parę ton węgla albo jakiś rów wykopać.
Satysfakcja jest, jak po każdej, dobrze zrobionej pracy.
A po fizycznej to i przypływ endorfin większy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panowie, na was zawsze mozna liczyć, a już szczególnie na Aradasha.

Zazdrość o penisa nie dotyczy tylko pań, niech się wam nie wydaje, Aradash jest tego najlepszym przykladem, iż dotyczy także panów, tyle że inaczej się wyraża:

" Ja mam dłuższego.
Popatrz na moje VOLVo coś tam"

W najgorszym przypadku może być pilarka Stuhl.

Jakby żywcem wyjęte z podręcznka Geoffreya Millera "Teoria Szpanu" dotyczącego cech konsumpcjonizmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz jaki jesteś tępy? Każdy rozgarnięty człowiek po przeczytaniu tamtego wpisu wie, że nie mam żadnego volvo ;)))

Każdy ROZGARNIĘTY człowiek wie również, że ludzie tępi pomyślą tak jak ty i tak samo jak buc, który w tamtych wątkach ze mną próbował dyskutować ;) I właśnie przez wzgląd na niego napisałem co napisałem - najwyraźniej inni idioci dostali rykoszetem :D

Widzisz, bo nie mam żadnego volvo xc60 ;)))
To po prostu było pierwsza wiarygodna marka jaka mi przyszła do głowy a model wyskoczył w google - rok dopisałem z głowy.

Ty natomiast wziąłeś to za pewnik.
I PONOWNIE cię to zabolało ;)
gdyby nie bolało to nawet byś o tym nie wspomniał ;)
punktuje cię koleżko jak mi się tylko podoba nawet nie mając cie na celowniku :D

Liczyłeś na wredotę ludzi, którzy z zazdrości prędzej zlinczowaliby mnie za chwalenie się :D i często się chwalę, bo nie mam z tym jakiegoś cebulackiego jak ty problemu... trzeba się chwalić osiągnięciami a nie udawać!

Nie wziąłeś tylko pod uwagę, że napisałem oba tamte wpisy żeby zrobić jednego durnia w ciula, i wzbudzić w nim emocje dot. przyrodzenia o których napisałeś ;D
Chciałem zrobić w wała jednego ciecia, a jak widać nabrało się ich więcej ;)

ps.
gdybyś chociaż wiedział o mnie TROSZKĘ faktów, a nie rzeczy jakie tutaj próbujesz od dawna spekulować...
to wiedziałbyś kmiotku, że w wyborach zakupu czegokolwiek kieruje się głównie logiką i opłacalnością ;)
można kupić auto identycznej klasy z tymi samymi 'bajerkami' 5x taniej - po prostu troszkę starsze...
w życiu nie kupiłbym 3-letniego samochodu bo to się nie opłaca!

albo stary używany
albo nowy w leasing i wymiana po 2 latach umowy na nowy

ale ponownie: skąd taki kmiot jak ty mógłby to wiedzieć.... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Edit:
Aradash swoją wypowiedzią zabił to, co napisałem wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Każdy rozgarnięty człowiek po przeczytaniu tamtego wpisu wie, że nie mam żadnego volvo ;)))

Masz rower i 3/4 doby spędzasz na forum - kiedy miałbyś niby czas jeździć tym volvo? Każdy rozgarnięty forumowicz to wie ;) ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl: zdążyłem przeczytać zanim edytowałeś ;)
Chyba niechcący pocisnąłem więcej ludzi niż miałem zamiar...
Przy okazji, kiedyś chyba komuś się tu wygadałem, ze mam starego golfa2 - ale to musiało być na samych początkach moich na forum.

Ale mam niezłą rekompensatę.
Tak mi właśnie przyszło do głowy...
Trzeba tylko ustalić który z nich będzie "głupi" a który "głupszy" - to nie będzie proste ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też zdążyłam przeczytać - Sadyl, trzeba to było zostawić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"3/4 doby spędzasz na forum"
Zazdrość to zła cecha ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry